WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Back to school 2019 – nasz poradnik

HyperX – najlepsze pamięci i peryferia

HyperX Alloy Core RGB

Cena: 180 zł

Klawiaturę HyperX Alloy Core RGB™ charakteryzuje oryginalny podświetlany pasek HyperX oraz płynne i dynamiczne efekty świetlne RGB. Jest to idealne rozwiązanie dla graczy, którzy nie dysponują nieograniczonym budżetem, a poszukują klawiatury oferującej doskonały styl i możliwości. Ta ekonomiczna klawiatura oferuje sześć efektów świetlnych i trzy poziomy jasności. Alloy Core RGB to solidna konstrukcja ze wzmocnionego plastiku charakteryzująca się stabilnością i niezawodnością. Spełni więc potrzeby graczy poszukujących wytrzymałej klawiatury. Ciche klawisze charakteryzują się miękkim skokiem i wyczuwalnym sprzężeniem zwrotnym. Z myślą o graczach dodano również funkcje Anti-ghosting oraz Key Rollover. Klawiatura jest odporna na zachlapanie (wytrzymuje rozlanie 120 ml płynu), dlatego wypadek z napojem nie zakończy gry. Posiada kontrolki multimediów, przyciski szybkiego dostępu do regulacji podświetlenia oraz trybu gry, a także tryb blokady umożliwiający zablokowanie jej bez konieczności wyłączania całego systemu. Stylowy, świetnie wyposażony i wytrzymały model Alloy Core RGB to doskonała, wszechstronna i multimedialna klawiatura dla graczy.

Najważniejsze cechy:

 • Oryginalny pasek świetlny z płynnymi, stylowymi efektami RGB – sześć ustawień niesamowitych efektów: Cykl kolorów (Colour Cycle) , Rozchodząca fala (Spectrum Wave) , narastające (Breathing) , Stałe podświetlenie (Solid) , 5 Stref (5 Zones) i Aurora.
 • Opcja wprowadzenia własnych ustawień wielokolorowych w 5 strefach – spersonalizuj pięć stref klawiatury ustawiając wybrane kolory.
 • Ciche, responsywne klawisze i funkcja Anti-ghosting – wygodne, ciche klawisze ze sprzężeniem zwrotnym.
 • Odporna na zachlapanie klawiatura o wytrzymałej konstrukcji – przetestowano odporność na 120 ml płynu. Konstrukcja klawiatury wykonana jest ze wzmocnionego plastiku.
 • Tryb blokady klawiatury – zablokuj klawiaturę bez konieczności blokowania systemu.

Cloud Alpha

Cena: 300 zł

HyperX™ Cloud Alpha to słuchawki o przełomowej dwukomorowej konstrukcji, zapewniającej większą wyrazistość dźwięku i mniej zniekształceń. Podwójne komory pozwalają oddzielić basy od tonów średnich i wysokich, umożliwiając optymalne dostrojenie i czystsze, bardziej zrównoważone brzmienie. Słuchawki Cloud Alpha doskonale wpisują się w tradycję wydajności i komfortu produktów z rodziny HyperX. Zastosowano w nich charakterystyczną czerwoną piankę z pamięcią kształtu, regulowany pałąk oraz obicie z miękkiej i jeszcze bardziej elastycznej imitacji skóry. Aluminiowy pałąk zapewnia wysoką trwałość, a zgodnie z oczekiwaniami graczy, Cloud Alpha posiada solidny, odłączany przewód w wytrzymałym oplocie. Odłączany mikrofon z redukcją szumów posiada certyfikaty Discord i TeamSpeak, co gwarantuje swobodną komunikację w grupie. Zintegrowany z przewodem pilot jest obsługiwany na wielu platformach, dzięki czemu użytkownicy PC, PS4, Xbox One™ oraz innych systemów wyposażonych w gniazdo jack 3,5 mm będą mogli swobodnie korzystać z pełni możliwości słuchawek Cloud Alpha.

Najważniejsze cechy:

 • Dwukomorowe przetworniki Hyper – zastosowanie jednej komory dla basów i drugiej dla tonów średnich i wysokich zapewnia lepszą separację dźwięków i mniej zniekształceń.
 • Wysoki komfort użycia, z którego słynie HyperX – duże nauszniki wyściełane jeszcze bardziej miękką i sprężystą imitacją skóry. Zastosowanie szerszego, trwalszego pałąka z aluminium.
 • Odłączany przewód w oplocie ze zintegrowanym pilotem
 • Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów – certyfikaty TeamSpeak™ i Discord gwarantujące komunikację wolną od zakłóceń.
 • Zgodność z wieloma platformami – współpraca z komputerami, PS4™, Xbox One™ i innymi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo 3,5 mm.

Cloud MIX

Cena: 619 zł

HyperX Cloud MIX™ to wszechstronny, przewodowy zestaw słuchawkowy do gier, którego można używać także jako lekkich słuchawek Bluetooth® do urządzeń przenośnych. Przy połączeniu przewodowym słuchawki emitują dźwięk o wysokiej rozdzielczości w paśmie od 10Hz do 40kHz – usłyszysz więc wszystkie detale i niuanse gier i muzyki. Po odłączeniu kabla i korzystaniu z bezprzewodowego połączenia Bluetooth® jedno ładowanie baterii wystarczy nawet na 20 godzin.

Dwukomorowe przetworniki o średnicy 40mm, specjalnie zaprojektowane dla HyperX, separują basy od średnich i wysokich tonów, redukując zniekształcenia i emitując czystszy dźwięk. Dzięki wytrzymałej ramie z aluminium zestaw słuchawkowy Cloud MIX zniesie wszelkie trudy eksploatacji i podróży. Natomiast, miękka, zapamiętująca kształt pianka nauszników zapewni komfort, który jest znakiem rozpoznawczym marki HyperX. Zestaw wyposażono w dwa mikrofony: jeden odłączany, na ruchomym ramieniu, a drugi wbudowany, używany w trybie Bluetooth®. Zintegrowany pilot umożliwia intuicyjne sterowanie dźwiękiem na komputerze i konsoli do gier. Zestaw posiada także wbudowane przyciski używane w trybie bezprzewodowym. Można go podłączyć przewodem do urządzeń wyposażonych w gniazdo 3,5mm, a w trybie bezprzewodowym jest zgodny z urządzeniami multimedialnymi obsługującymi technologię Bluetooth®.

Najważniejsze cechy:

 • Dwukomorowe przetworniki HyperX – zastosowanie jednej komory dla basów i drugiej dla tonów średnich i wysokich zapewnia lepszą separację dźwięków i mniej zniekształceń.
 • Wysoki komfort użycia, z którego słynie HyperX – duże nauszniki wyściełane jeszcze bardziej miękką i sprężystą imitacją skóry. Zastosowanie szerszego, trwalszego pałąka z aluminium.
 • Odłączany przewód w oplocie ze zintegrowanym pilotem
 • Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów – certyfikaty TeamSpeak™ i Discord gwarantujące komunikację wolną od zakłóceń.
 • Zgodność z wieloma platformami – współpraca z komputerami, PS4™, Xbox One™ i innymi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo 3,5 mm.

Pulsefire FPS Pro

Cena: 219 zł

W modelu myszy dla graczy Pulsefire FPS Pro zastosowano wysokiej klasy sensor Pixart 3389 o rozdzielczości do 16 000 DPI bez akceleracji sprzętowej, zapewniający niezawodną precyzję niezbędną do wykonania strzału. Ergonomiczna konstrukcja została zaprojektowana tak, aby mysz wygodnie mieściła się w dłoni i się z niej nie wyślizgiwała. Sześć programowanych przycisków myszy konfiguruje się przy użyciu łatwego w użyciu oprogramowania HyperX NGenuity, a konfigurację można zapisać bezpośrednio w pamięci urządzenia. Przełączniki Omron charakteryzują się wyraźną reakcją na klikanie, dzięki czemu dokładnie czuć każde kliknięcie. Natomiast ponadwymiarowe ślizgacze zapewniają Pulsefire FPS Pro solidną podstawę pozwalającą na płynny, kontrolowany ruch, tak by równie łatwo namierzać cel jak i wykonywać gwałtowne ruchy.

Najważniejsze cechy:

 • Wysokiej klasy sensor Pixart 3389 – renomowany sensor Pixart 3389 zapewnia płynne i precyzyjne śledzenie ruchu bez akceleracji sprzętowej, co pozwala osiągnąć nadzwyczajną wydajność i dokładność.
 • Komfortowy, ergonomiczny kształt – ergonomiczny kształt doskonale pasuje do dłoni. Boczne uchwyty o wyczuwalnej fakturze zapewniają pewny chwyt podczas szybkich ruchów.
 • Sześć programowanych przycisków – każdy przycisk programowalny tak, jak chcesz. Dwa główne przyciski wyposażone są w wytrzymałe przełączniki Omron, które sprawią, że wyraźnie poczujesz każde kliknięcie.
 • Łatwa personalizacja dzięki oprogramowaniu HyperX NGenuity – możliwość tworzenia makr i personalizacji podświetlenia RGB oraz rozdzielczości DPI.
 • Zapisywanie konfiguracji we wbudowanej pamięci – zapis do 3 profili bezpośrednio w myszy, by zawsze mieć je przy sobie.

Alloy FPS RGB

Cena: 469 zł

HyperX Alloy FPS RGB™ to świetnie wyglądająca, wydajna klawiatura zaprojektowana tak, aby jej styl podkreślał umiejętności użytkownika. Eksponowane diody LED na przełącznikach klawiszowych zwiększają jasność podświetlenia RGB, którą można ustawić korzystając z łatwego w użyciu oprogramowania HyperX NGenuity, tak aby Twój stream naprawdę wyróżniał się na tle innych. Klawiatura Alloy FPS RGB ma niewielkie rozmiary, więc nie wymaga dużo miejsca i pozostawia pole do manewru bez konieczności zwiększenia czułości myszy, a solidna stalowa konstrukcja sprawia, że klawiatura jest niezwykle stabilna. Jest również wyposażona w wygodny port USB przeznaczony do ładowania oraz odłączany, wytrzymały przewód w oplocie, który ułatwia przenoszenie. Wytrzymałe przełączniki klawiszowe Kailh Silver Speed wytrzymują 70 milionów naciśnięć i wymagają bardzo niewielkiej siły nacisku, dlatego perfekcyjnie sprawdzają się w rękach graczy, którzy każdy zaoszczędzony ułamek sekundy pragną wykorzystać przeciwko rywalom. Alloy FPS RGB pozwala zapisać do trzech konfiguracji w jej wbudowanej pamięci, tak aby w wybranym momencie włączyć osobisty pokaz świetlny i własne ustawienia makr. Klawiatura nie gubi ważnych naciśnięć, ponieważ jest wyposażona w konfigurowany tryb gry oraz funkcje zapobiegające blokowaniu klawiszy: pełny Anti-ghosting i N-key Rollover.

Najważniejsze cechy:

 • Bardzo jasne klawisze RGB z dynamicznymi efektami – eksponowane diody LED na przełącznikach klawiszowych, konfigurowane efekty świetlne i pięć poziomów jasności.
 • Oprogramowanie HyperX NGenuity umożliwia zaawansowane konfigurowanie – konfigurowany tryb gry, możliwość tworzenia makr i zmiany podświetlenia poszczególnych klawiszy.
 • Kompaktowa, ultraprzenośna konstrukcja z odłączanym przewodem – łatwa w przenoszeniu i optymalizująca miejsce na biurku.
 • Mocna stalowa konstrukcja – opracowana z myślą o niezawodności i stabilności, gdy akcja nabiera tempa.
 • Przełączniki klawiszowe Kailh Silver Speed o błyskawicznej reakcji – wytrzymałe mechaniczne przełączniki klawiszowe wymagające użycia małej siły nacisku, co pozwala uzyskiwać najlepsze rezultaty podczas gry.

HyperX FURY RGB SSD

Cena: od 259 zł

Dzięki dyskowi SSD HyperX FURY z podświetleniem RGB, zwiększysz wydajność systemu i nadasz indywidualny styl swojemu komputerowi. Dysk jest wyposażony w podświetlany pasek rozświetlający komputer całą paletą barw RGB. Można go również połączyć szeregowo z innymi urządzeniami z podświetleniem RGB, aby zsynchronizować kolory oraz efekty. Najnowocześniejsza pamięć 3D NAND i kontroler Marvell sprawiają, że FURY z podświetleniem RGB osiąga niezwykłe prędkości do 550MB/s odczytu i 480MB/s zapisu, będąc jednocześnie bardziej wytrzymałym i wydajnym. Dzięki górze obudowy zaprojektowanej, tak aby uwydatniać podświetlenie, FURY RGB to doskonały dysk SSD dla osób budujących komputery, które nie chcą iść na kompromisy w kwestii wydajności lub wyglądu.

Najważniejsze cechy:

 • Olśniewające, dynamiczne efekty RGB – nadaj indywidualny wygląd komputerowi, jednocześnie zwiększając wydajność systemu.
 • Możliwość połączenia szeregowo z innymi urządzeniami z podświetleniem RGB – zsynchronizuj efekty RGB z innymi podzespołami, aby stworzyć zestaw komputerowy, którego inni będą zazdrościć.
 • Do 10 razy szybszy od dysku twardego – najnowocześniejsza technologia pamięci 3D NAND zapewnia niezwykłą wydajność.
 • Nowoczesna i dynamiczna stylistyka – dzięki dyskowi FURY z podświetleniem RGB możesz zapomnieć o masywnych, kanciastych konstrukcjach.

HyperX FURY DDR4 RGB

Pamięć HyperX® FURY DDR4 RGB to potężny ładunek wydajności w stylowym opakowaniu. Częstotliwość taktowania do 3466 MHz, odważna stylistyka oraz płynne, olśniewające efekty podświetlenia RGB na całej długości modułu. Pamięć FURY DDR4 RGB obsługuje profile XMP, częstotliwości taktowania 2400 MHz–3466 MHz i opóźnienia CL15–16. Pojemność jednego modułu wynosi 8GB lub 16GB, a pojemność zestawu – od 16GB do 64GB. Pamięć HyperX® FURY DDR4 RGB zwiększy wydajność gier, edycji plików wideo i renderowania. Moduły o częstotliwościach 2400 MHz oraz 2666 MHz obsługują funkcję automatycznego przetaktowywania Plug and Play i są zgodne z najnowszymi procesorami Intel i AMD. Każdy moduł pamięci FURY DDR4 RGB przechodzi testy przy pełnej szybkości i jest objęty wieczystą gwarancją, a także przystępny cenowo.

Najważniejsze cechy:

 • Regulowane podświetlenie RGB i odważna stylistyka – pamięć FURY DDR4 RGB to konfigurowalne, olśniewająco płynne efekty RGB. Stwórz własny, niepowtarzalny efekt korzystając z oprogramowania HyperX NGENUITY lub oprogramowania dostarczonego przez producenta płyty głównej.
 • Technologia HyperX Infrared Sync – efekty RGB są synchronizowane przy wykorzystaniu technologii synchronizacji podczerwienią opracowanej przez HyperX.
 • Obsługa profili Intel XMP – profile XMP (Intel Extreme Memory) umożliwiają pełne wykorzystanie wydajności modułów pamięci przy częstotliwościach taktowania do 3466 MHz.
 • Plug and Play – automatyczne przetaktowanie do częstotliwości 2666 MHz – proste zwiększenie wydajności w technologii Plug and Play: pamięć HyperX FURY DDR4 automatycznie przetaktowuje się do najwyższej częstotliwości, jaką dopuszcza system BIOS.
Spis treści:
PRZEJDŹ DO 6 STRONY: Obudowy i chłodzenia
Pokaż cały spis treści
WRÓĆ DO STRONY 1
PRZEJDŹ DO 6 STRONY: Obudowy i chłodzenia