WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

Back to school 2020 – a po szkole czas na rozrywkę. Z HyperX

W życiu bardzo ważny jest balans pomiędzy pracą, a odpoczynkiem. Podobnie jest w przypadku nauki. Mózg jest jak mięsień, który można przetrenować. Dlatego w ramach odpoczynku i zasłużonego odstresowania się warto sięgnąć po sprzęt, który zapewni rozrywkę na wysokim poziomie. Albo też zawsze można taką zabawkę kupić i zamknąć w szafie, a za jakiś czas zrobić z niej idealną nagrodę za dobre wyniki w nauce. Tak tylko mówimy…

Nie zapomnij sprawdzić pełną wersję naszego poradnika szkolnego, znajdziesz go pod tym adresem.

Uniwersalne słuchawki HyperX Cloud Alpha

Słuchawki Cloud Alpha oferują krystalicznie czysty dźwięk z uwydatnionymi tonami niskimi. Dzięki temu dźwięk w grach i filmach wyda się głębszy, a miłosnicy soczystego basu w muzyce też poczują się jak w domu. Słuchawki stworzono z trwałego aluminium i komfortowych piankowych nauszników, obłożonych materiałem emitującym skórę. Jeżeli akurat nie jest Ci potrzebny mikrofon to bez problemu możesz go odpiąć dla lepszej wygody gry. Ale też dzięki temu zawsze można słuchawki zabrać ze sobą na miasto.

HyperX Cloud II – ta popularność nie wzięła się z niczego

Klasyczny rekordzista HyperX, jeden z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych na świecie zawdzięcza swoją pozycję wyłącznie oferowanym możliwością. Cloud II powstały z myślą o tym, aby korzystać z nich komfortowo przez jak najdłuższy czas. Umożliwia to zastosowanie unikatowej dla marki pianki zapamiętującej kształt. Przetworniki o średnicy 53 mm są źródłem czystego, precyzyjnego dźwięku, a zamknięte nauszniki odcinają gracza od dźwięków otoczenia i pozwalają mu całkowicie zanurzyć się w świecie gry. Stosowany w zestawach słuchawkowych Cloud trwały aluminiowy pałąk gwarantuje wiele lat codziennego grania. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia wyraźne przekazywanie każdego słowa.

HyperX Stinger Core 7.1 nie tylko do grania wa gry

Przewodowe słuchawki Stinger Core 7.1 z dźwiękiem przestrzennym virtual surround sound jest dedykowany zarówno do grania, jak i do nauki. Przetworniki kierunkowe o średnicy 40mm zapewnią precyzję umiejscowienia źródła dźwięku. Stinger Core 7.1 to również wygodne nauszniki, stalowe suwaki do regulacji wielkości i dopasowania ich do głowy użytkownika oraz mikrofon z funkcją wyciszenia przez podniesienie go do pozycji pionowej. To dobry wybór jeżeli szukasz połączenia atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości dźwięku.

Klawiatura mechaniczna Alloy Elite II

Alloy Elite II wyposażona jest w liniowe przełączniki mechaniczne HyperX Red, które stworzono z myślą o wydajności i długiej eksploatacji — ich wytrzymałość jest oceniana na 80 milionów kliknięć na klawisz. Produkt wyróżnia się efektownym podświetleniem LED i dynamicznymi efektami świetlnymi RGB z możliwością dostosowania dla każdego klawisza. Podświetlenie podkreślają również zaprojektowane przez HyperX półprzezroczyste nakładki na klawisze Pudding Keycaps. Klawiatura składa się ze stalowej konstrukcji, dedykowanych klawiszy multimedialnych, przycisków szybkiego dostępu i pokrętła do regulacji głośności.

Mikrofon Quadcast do lepszego streamingu i udzielania odpowiedzi w czasie zdalnych lekcji

HyperX Quadcast to autonomiczny mikrofon dla profesjonalnych graczy, streamerów oraz użytkowników, którym zależy na krystalicznie czystym dźwięku. Mikrofon współgra z komputerami osobistymi, PlayStation 4 i urządzeniami Mac. O idealny dźwięk dba specjalny uchwyt przeciwwstrząsowy i przeciwwibracyjny. Mikrofon został wyposażony również w łatwo dostępny regulator wzmocnienia, cztery wzory biegunowe do wyboru oraz funkcję wyciszania jednym dotknięciem, z diodą LED informującą o statusie transmisji.

Precyzyjna myszka Pulsefire Raid

Z myszką Pulsefire Raid, żadna gra, ani precyzyjna operacja na komputerze nie będzie już straszna – 11 programowalnych przycisków pozwala na zachowanie pełnej kontroli nad przebiegiem każdej rozgrywki. Wysokiej klasy czujnik Pixart 3389 zapewnia najwyższą precyzję i rozdzielczość sprzętową do 16 000 DPI. Lewy i prawy przycisk są podzielone na dwie części, dzięki czemu reagują niezależnie od miejsca, w którym je naciśniesz, a niezawodne przełączniki Omron zapewniają wyraźnie wyczuwalny klik. Mysz Pulsefire Raid jest zgodna z wieloma platformami – możesz grać na konsoli i na komputerach PC.

Precyzja bez kabli z myszką Pulsefire Dart

Pulsefire Dart jest pierwszą gamingową myszką HyperX z niezawodnym połączeniem bezprzewodowym 2,4 GHz (Bluetooth). Idealną rozgrywkę zapewni czujnik Pixart 3389, dwa przełączniki Omron i ergonomiczny kształt. W specjalnym oprogramowaniu HyperX NGENUITY ustawisz czułość, podświetlenie RGB czy klawisze makro. Urządzenie ma certyfikat zgodności z ładowarkami bezprzewodowymi Qi, a jedno ładowanie wystarcza nawet na 50 godzin grania. Na bokach myszy znajduje się skóropodobny materiał.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News