WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Barb ze Stranger Things dostanie swoją figurkę LEGO

Jedna z postaci serialowego hitu Netflixa, Stranger Things, otrzyma swoją figurkę LEGO. Chodzi o Barb, nieco irytującą, ale lubianą przyjaciółkę Nancy. Niestety żeby ją zdobyć, trzeba pojawić się na Comic-Conie w San Diego.

Czytaj też: Poznaliśmy twórców ścieżki dźwiękowej do serialu Wiedźmin Netflixa

Niedawno na rynku pojawił się zestaw LEGO Stranger Things zawierający niewielki dom Byersów i osiem minifigurek. Według niektórych,  zabrakło wśród nich jednej z ulubionych postaci widzów. Wygląda jednak na to, że LEGO i Netflix słuchają głosu swoich fanów i szybko postanowili naprawić swój błąd tworząc figurkę Barb.

https://twitter.com/LEGO_Group/status/1149317500489949184

LEGO zaprezentowało figurkę na Twitterze. Ubrana jest w charakterystyczną bluzkę, ma rude włosy i okulary w grubych oprawkach. Nawet bez opisu łatwo rozpoznać, że to właśnie Barb ze Stanger Things. Niestety są tylko dwa sposoby na jej zdobycie. Trzeba albo pojawić się W San Diego na Comic-Conie, albo zakupić ją później od kogoś, kto tam będzie. Za odpowiednio wysoka kwotę oczywiście.

Choć postać ta została dość szybko zabita w pierwszym sezonie, to i tak stała się natychmiastowo ulubienicą fanów pojawiając się na licznych memach, gifach i grafikach. Wielu fanów miało żal do twórców, że jej zniknięcie zostało zamiecione pod dywan. Na szczęście trzeci sezon dał przyjaciołom i rodzinie Barb możliwość zamknięcia tego wątku.

Trzeci sezon Stranger Thing zadebiutował na Netflixie 4 lipca.

Czytaj też: Zbrodnia idealna, czyli plany zalania torrentów polskim serialem Wiedźmin

Źródło: comicbookmovie.com