Reklama
aplikuj.pl

Batgirl z Gotham Knights bez tajemnic na nowej rozgrywce

gotham knights

Deweloperzy Gotham Knights opublikowali nowe materiały przedstawiające Batgirl w akcji. Styl walki bohaterki przypomina oczywiście Batmana, choć córka Gordona jest znacznie zwinniejsza.

Batgirl w Gotham Knights

Autorzy Gotham Knights opublikowali kolejny materiał wideo, który przedstawia bohaterów gry. Tym razem możemy zobaczyć w akcji Batgirl, a w przyszłości czekać będzie na nas już tylko Red Hood. Zobaczcie materiał z bohaterką!

Czytaj też: Jedna z nowych gier w GeForce NOW pokaże niszczycielską siłę ludzkiej rasy

Niewielu może dorównać Barbarze Gordon pod względem siły woli i determinacji. Zawsze była gotowa do działania. Według niej kapitulacja nigdy nie jest opcją. Jej ojcem był jeden z najbardziej rozpoznawalnych komisarzy policji Gotham, co miało na nią ogromny wpływ. Jim Gordon poświęcił temu miastu swoje życie, a teraz Barbara chce się upewnić, że ta ofiara nie poszła na marne. Podczas jednego ze starć Barbara została sparaliżowana i przykuta do wózka inwalidzkiego. Została Wyrocznią, ekspertem z zakresu informacji i komunikacji. Dzięki ciężkiemu treningowi i rehabilitacji odzyskała siły i powróciła do bycia Batgirl.

Barbara jest świetnie wyszkolona w różnych stylach walki, wliczając w to kick-boxing, capoeirę oraz jiu-jitsu. Jej ulubioną bronią jest tonfa, ale zna się też na programowaniu i hakowaniu komputerów oraz systemów informatycznych w celu zdobycia danych.

Co nas czeka w Gotham Knights?

Nie interesowaliście się wcześniej tę produkcją, ale być może Batgirl zachęciła Was do zabawy? Jesteście ciekawi, jaka przygoda czeka w Gotham Knights? W dużym skrócie – Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham.

Czytaj też: Niesamowite wymagania sprzętowe Spider-Man na PC!

Jako gracze będziemy zapewniać mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinujemy siły policji i zasiejemy strach w szeregach kryminalistów. Przyjdzie nam również rozwiązywać zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta oraz przyjdzie nam walczyć z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach. Tytuł jest fabularną grą akcji z otwartym światem osadzoną w najbardziej jak dotąd dynamicznym i interaktywnym Gotham.