Reklama
aplikuj.pl

Battlefield 2042 znowu za darmo

battlefield 2042

Battlefield 2042 po raz kolejny jest możliwy do zagrania bez żadnych opłat. Tym razem tytuł dostępny jest na Steam. Nie sprawia to jednak, że gracze masowo ogrywają tę produkcję.

Battlefield 2042 bezpłatnie

Jeśli jeszcze nie graliście w Battlefield 2042, to Electronic Arts znów będzie starało się Was do tego przekonać. Tytuł jest ponownie dostępny za darmo i można go ogrywać bez opłat do 16 marca poprzez Steam.

Co ciekawe, tej grze już chyba nic nie pomoże, ponieważ po starcie darmowego okresu zabawy, liczba graczy na Steam nie schodzi, co prawda, poniżej 10 tysięcy osób grających jednocześnie, ale jest to wynik i tak niższy, niż liczba graczy bawiących się w weekend. Nawet udostępnienie gry za darmo nie sprawia, że rzucają się na nią miliony osób.

Czytaj też: Autorzy Diablo 4 przedstawiają nowe szczegóły bety

Jeśli jednak jakimś cudem Battlefield 2042 się Wam spodoba to pamiętajcie, że możecie kupić go teraz na Steam przecenionego do ceny 80,97 zł, czyli o 70 procent taniej. Druga opcja to wykupienie abonamentu EA Play za 14,99 zł za miesiąc.

Battlefield 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. Improwizuj i zwyciężaj w pogrążonym w chaosie świecie niedalekiej przyszłości. Skompletuj drużynę i przygotuj najnowocześniejszą broń do starć na dynamicznie zmieniających się, pełnych spektakularnych zniszczeń polach bitwy, na których naraz może walczyć 128 graczy.