Reklama
aplikuj.pl

Jesteście abonentami Amazon Prime? Zgarnijcie Battlefield 3 za darmo

Battlefield 3 za darmo, Prime Gaming

Posiadając subskrypcję Amazon Prime Video macie również dostęp do Prime Gaming. I właśnie w ramach tej usługi możecie w tym miesiącu zgarnąć grę Battlefield 3 za darmo.

Jak dostać Battlefield 3 za darmo?

Nie każdy wie, że płacąc abonament za Amazon Prime Video mamy również dostęp do usługi Prime Gaming, czyli streamingu gier wideo, wraz z dodatkowymi bajerami, takimi jak prezenty, emotikony czy wybrane gry. Firma co miesiąc udostępnia abonentom jeden tytuł zupełnie za darmo. Taka praktyka nie jest nowością, w końcu gracze co tydzień odbierają jakieś bezpłatne gry na Epic Game Store, a podobne promocje pojawiają się również na innych platformach, zwłaszcza teraz przed świętami.

Czytaj też: Vampire Bloodlines 2 nigdy nie wyjdzie. Pogódźmy się z tym
Czytaj też:
Quick Resume na Xbox dalej popsute, ale Microsoft już fixuje
Czytaj też:
Sony o cenie PS5 i nowych exach. To wszystko zaplanowano dawno temu

Na Prime Gaming możemy teraz odebrać grę Battlefield 3, oczywiście, o ile płacicie za Prime Video. Wystarczy wejść tutaj i kliknąć „Claim now”. nawet jeśli wcześniej nie aktywowaliście tej usługi, to będziecie mogli zrobić to teraz. Po kliknięciu w „Claim now” wygeneruje się specjalny kod, który musicie wkleić w aplikacji EA Origins, a potem wystarczy pobrać, zainstalować i cieszyć się grą. Po wklepaniu kodu na EA nie musicie jednak od razu pobierać gry.