WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test chłodzenia be quiet! Pure Rock 2

be quiet! Pure Rock 2 to kolejne nowe chłodzenie od znanego producenta. Tym razem jest ono dosyć podstawowe – czy wystarczy do dobrego schłodzenia średniej klasy procesora?

Chłodzenie zapakowane jest w standardowy karton. W środku jest zestaw montażowy, instrukcja oraz klipsy do montażu wentylatorów. Pasta jest bezpośrednio nałożona na podstawkę – jak sami widzicie na zdjęciu nie wytrzymała ona trudów transportu i jest do zmiany. Montaż chłodzenia jest bardzo typowy i prosty – nie będziecie mieli z tym problemów.

Chłodzenie na pewno wygląda elegancko. Górny firn jest srebrny a ciepłowody mają czapeczki. Na pewno taka konstrukcja będzie nieźle wyglądała w obudowie z oknem.

Be quiet! Pure Rock 2 ma wymiary 62 x 121 x 155 mm i waży 0,575 g. Oferuje ono cztery 6 mm Ciepłowody, które bezpośrednio stykają się z procesorem. Finy wykonane są z aluminium. Warto też zwrócić uwagę, że chłodzenie jest lekko przesunięte w jedną ze stron, co zapewnia kompatybilność z pamięciami RAM.

Dołączony wentylator to Pure Wings 2 PWM 120 mm. Jego maksymalna prędkość to 1500 RPM, przepływ powietrza 51,4 CFM, ciśnienie 1,25 mmH2O a głośność 20,2 dBA. Wentylator jest cały czarny więc dobrze komponuje się z resztą chłodzenia. Zasilany jest on ze złącza 4 pin.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa