Beta Fallout 76 nie może zostać odinstalowana bez zakupy gry

Cyrku Bethesdy ciąg dalszy

Beta Fallout 76 nie może zostać odinstalowana bez zakupy gry

Nawet po zakończeniu testów zbliżającej się wielkimi krokami gry Bethesdy na jaw wychodzą błędy rodem z produkcji od niedoświadczonych twórców. Tym razem okazało się, że beta Fallout 76 nie może zostać odinstalowana bez zakupy gry.

Testy beta Fallouta 76 zapiszą się na kartach historii gier wideo jako jedne ze zdecydowanie najgorszych decyzji Bethesdy. Gra nawet nie zadebiutowała, a już teraz zbiera srogie baty, których część od najwierniejszych fanów serii otrzymała po samej zapowiedzi. Jeśli jednak taki dawka wpadek uchroniła premierową wersję gry przed istnym cyrkiem, to jestem w stanie to wybaczyć. Nie wiadomo, czy ujawniony niedawno problem jest żartem ze strony deweloperów, ale gracze, którzy otrzymali zaproszenie do zamkniętych testów od znajomych, nie mogą obecnie odinstalować gry.

Beta Fallout 76 nie może zostać odinstalowana bez zakupy gry

Gdy tego spróbują, to potrzebny do tej operacji launcher Bethesda.net poprosi ich o zalogowanie się. Z tym nie ma większego problemu, ale dalej pojawiają się problemy, ponieważ aplikacja od razu informuje graczy, że “nie mają dostępu do tej gry”. Obecnie odinstalowanie Fallouta 76 wymaga więc kupna samej gry. Oczywiście można również usunąć pliki gry z głównego folderu, ale to nie jedyne miejsce, w którym instalator Fallout 76 coś od siebie zostawił. Bethesda nie odniosła się jeszcze do tego błędu, ale możliwe, że zostanie naprawiony już 14 listopada. Wtedy to gra zadebiutuje na rynku, a Bethesda może weźmie się w garść.

Czytaj też: Oto pierwsze gry ze wsparciem klawiatury i myszki na Xbox One

Źródło: VG247