Reklama
aplikuj.pl

Beta Multiversus przyciągnęła tysiące graczy, ale najważniejsze będą najbliższe dni

multiversus

Multiversus zrobiło pierwszy krok do bycia przyszłym hitem zarabiającym olbrzymie pieniądze. Pierwsze wrażenia graczy są bardzo dobre, ale czy to wystarczy, aby pozostali przy tej produkcji na dłużej?

Jak radzi sobie Multiversus?

Znamy już wyniki Multiversus jeśli chodzi o początek gry na rynku w fazie otwartej bety na PC. Tytuł choć jeszcze nie startuje w pełni, to jednak dotarł do masy graczy. Ilu konkretnie? Z analizy ruchu na Steam wynika, że do zabawy przystąpiło w ciągu ostatnich 24 godzin aż 144 456 graczy! Jest to też rekord jednocześnie grających w ten tytuł.

Czytaj też: Nowy gameplay Saints Row to tytuł, który dobrze znacie

Gdy jednak przyjrzymy się aktualnej liczbie grających, to zobaczymy, że zostało ich około 53 tysiące. Oczywiście jest to naturalne, że część osób wróci do gry za następne 24 godziny, ale spadek wydaje się być naprawdę duży. Pozostaje obserwować najbliższe dni tej produkcji, aby móc stwierdzić, czy gra stanie się hitem.

Podsumowując Multiversus

Multiversus to platformowa bijatyka, która pozwala graczom na walczenie przeciwko znajomym, wcielając się w kultowe postacie takie jak Batman, Kudłaty, Superman, królik Bugs i nie tylko. Wybierać możemy spośród Harley Quinn, Toma i Jerry’ego, Człowieka Finna, Wonder Woman, Stevena Universe, Psa Jake’a, Granat, Supermana, a także niesamowitej istoty znanej jako Psonifer. Każdy wojownik może pochwalić się unikalnymi zdolnościami, które łączą się z innymi postaciami.

Czytaj też: Wrocławskie Serum to survival z cieczą, która zawładnęła naszym życiem

W tytuł możemy grać na różnych mapach z legendarnych światów dostępnych postaci, wliczając w to Jaskinię Nietoperza Batmana i Dom na drzewie Finna i Jake’a, a także inne. W Multiversus można grać w trybie 2v2 zorientowanym na współpracę lub intensywną walkę 1v1 i tryb dla 4 graczy Każdy na każdego. Możesz także udoskonalić swoje umiejętności w trybie treningowym lub poddać je ostatecznemu testowi w rywalizacji rankingowej. MultiVersus obsługuje rozgrywkę online i lokalną. Gracze posiadający PC, PlayStation oraz Xbox mogą grać razem.