WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Beta Squadron 42 opóźniona – Star Citizen znów to zrobił swoim fanom

Beta Squadron 42 opóźniona. Czyli nic nowego, jeśli chodzi o produkcję Star Citizena.

Star Citizen zarabia na siebie już od lat. A jeszcze nawet nie wyszedł! Czy produkcja kiedykolwiek dobiegnie końca? Cóż, czasem materiały z gry wyglądają tak olśniewająco dobrze, że od razu ma się ochotę w to zagrać. Potem jednak czekamy, czekamy i czekamy…

Czytaj też: Błędy w Spider-Man są naprawdę przerażające

Poczekają na pewno jeszcze Ci, którzy liczyli na start bety Squadron 42, czyli kampanii fabularnej rozgrywającej się w świecie Star Citizena. Twórcy poinformowali o kolejnych zmianach dat premier. Teraz dla przykładu, namieszano w wydaniu wspomnianego Squadronu.

Squadron 42 miał zadebiutować w formie bety w drugim kwartale 2020 roku. Teraz jednak data się zmieniła. Gracze czekający na rozpoczęcie swoich kosmicznych podróży muszą zaczekać trzy miesiące dłużej. Nowa data wydania to trzeci kwartał 2020 roku.

Sam mam co do Star Citizena mieszane uczucia. Z jednej strony słychać, jak to twórcy wyciągają pieniądze z graczy, aby w nieskończoność tworzyć tę produkcję. Z drugiej strony, widzę, że grafika jest stale poprawiana, więc gra nie będzie przestarzała na premierę, a to co ma oferować brzmi, jak spełnienie marzeń o podróżach w kosmos. No i nie wiem. Czekać, czy nie czekać? Robić sobie nadzieję, że gra wyjdzie, czy nie robić?

Czytaj też: Remedy „już” naprawia płynność Control na konsolach

Źródło: wccftech.com