WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bethesda kpi z fanów w serwisie Reddit

Bethesda kpi z fanów w serwisie Reddit. Inaczej nie można określić tego, co dzieje się na popularnym portalu.

Gracze, którzy naprawdę chcą pomóc Bethesdzie w naprawie Fallouta 76 od kilku dni próbują się skontaktować z twórcami gry. Wszystkie posty, w których gracze starają się notować wszelkie błędy i proponować zmiany są ignorowane. Ostatnio jednak coś się zmieniło! Firma zaczęła odpisywać na takie wpisy, co tylko rozzłościło społeczność. Co takiego napisała Bethesda?

Witaj! Dziękujemy za Twój wpis i Twoją opinię. Chcemy, abyś wiedział, że zawsze przyglądamy się wpisom, tweetom oraz komentarzom dotyczącym odbioru naszej gry. Naprawdę doceniamy to, że starasz się z nami skontaktować i dać nam znać o swoich przemyśleniach, obawach i pomysłach, abyśmy wiedzieli czego oczekujesz.

Osoba odpowiedzialna za kontakt z graczami kompletnie nie wie, co ma odpisywać. Pod ostatnim postem, w którym gracz konkretnie analizuje błędy gry, pojawiała się oficjalna odpowiedź mówiąca o słuchaniu społeczności, czytaniu tego, co gracze piszą oraz pracy nad zmianami. Problem w tym, że jest to formułka wykorzystana przez firmę kilka razy pod kilkoma podobnymi postami. Gracze chcą porozmawiać z kimś z twórców, aby przekonać do swojej wizji gry, a tymczasem jedyne co otrzymują to formułkę w stylu kopiuj-wklej. Aktualnie wpis Bethesdy ma ponad 15 tysięcy minusów.

Czytaj też: Bitwa cosplayowa Overwatch wystartowała – zobaczcie fantastyczne stroje

Źródło: pcinvasion.com