Reklama
aplikuj.pl

Białe wersje DDR4 XTREEM i SSD Delta Max od TeamGroup

Właśnie doczekaliśmy się premiery białych wydań dwóch produktów firmy TeamGroup. To po prostu białe wersje DDR4 XTREEM i SSD Delta Max z zachowaniem możliwości oryginałów.

Białe wersje DDR4 XTREEM i SSD Delta Max

Zarówno w przypadku DDR4 XTREEM, jak i dysku SSD Delta Max, wybielenie okazało się wizualnie korzystne, bo elegancki już sam w sobie projekt został tylko dodatkowo podkreślony. Sam producent twierdzi, że te wręcz wyznaczają nowe trendy w zakresie sprzętu w kolorze białym, wprowadzając świeżą i unikalną estetykę do branży gier.

Czytaj też: Takiego GeForce RTX 3090 z turbiną jeszcze niebyło. Oto dzieło EMTEK
Czytaj też: Nvidia wymaga już podania TGP kart RTX 3000
Czytaj też: Kiedy zadebiutuje Nvidia GeForce RTX 3080 Ti?

Moduły pamięci DDR4 XTREEM aRGB White Gaming Memory są wyposażone w półprzezroczystą obudowę i 10-warstwową płytkę PCB, która zapewnia doskonałe możliwości przetaktowywania. Ten model pracuje z zegarem do 4000 MHz i oferuje pojemność do 32 GB dla pojedynczego modułu.

Czytaj też: ZOTAC GeForce RTX 3060 pojawił się w sklepach
Czytaj też: Chińscy górnicy kryptowalut korzystają z laptopów z RTX 3000
Czytaj też:
PNY prezentuje GeForce RTX 3060 z dziwną nazwą

Z kolei dysk SATA Delta Max White RGB nadal jest wyposażony w największy podświetlany RGB panel w branży, oferując jedyny w swoim rodzaju podwójny interfejs sterowania podświetleniem. Jego możliwości, jak w przypadku powyższych DDR4, są identyczne względem oryginału.