Reklama

Biedronka wprowadza długo oczekiwaną zmianę. Nadchodzi aplikacja mobilna!

Biedronka

Od pojawienia się kart lojalnościowych, większość klientów sieci Biedronka czekała na wprowadzenie aplikacji mobilnej, która wyeliminowałaby konieczność noszenia ze sobą fizycznej karty lub podawania przy kasie numeru telefonu.

Aplikacja Biedronka jest już dostępna w Sklepie Google Play

Posiadacze kart lojalnościowych sklepu już zapewne dostali maile, w których zostali poinformowani, że  z dniem 18.05.2022 r. wchodzą w życie nowe postanowienia Regulaminu karty Moja Biedronka i polityki prywatności. Najważniejszą nowością, która zostanie wprowadzona już za kilka dni będzie aplikacja mobilna. Na razie można ją pobrać w ramach wcześniejszego dostępu, jednak jeszcze nie można się do niej zalogować. Logowanie się do aplikacji znajdującej się w sklepie Google Play oraz Apple App Store możliwe będzie terminie, który Biedronka komunikować będzie szeroko.

W aplikacji znajdziemy wirtualną wersję karty lojalnościowej, ale to tylko jedna z funkcjonalności. Biedronka umożliwi znalezienie najbliższego sklepi na mapie, sprawdzenie cen produktów z wykorzystaniem skanera cen, korzystanie z promocji obowiązujących tylko w aplikacji, a także przeglądanie historii zakupów.

Pojawi się też możliwość zapłacenia za zakupy z wykorzystaniem płatności BLIK bez kodu, ale na razie nie znamy szczegółów procesu płatniczego.