WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Posłuchajcie piosenki Billie Eilish do No Time To Die

Billi Eilish zaprezentowała dzisiaj długo wyczekiwaną piosenkę przewodnią do nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie No Time To Die.

Billie Eilish to bardzo utalentowana młoda artystka, która na swoim koncie ma już pięć nagród Grammy. Przy tworzeniu piosenki No Time Tu Die współpracowała z bratem Finneasem i Hansem Zimmerem. Utwór jest bardzo balladowy, nieco mroczny i bardzo nastrojowy. Taki trochę ponury, samotny Daniel Craig wśród piosenek.

I z jednej strony uważam, że świetnie będzie pasował do filmu. Z drugiej jednak zdecydowanie nie jet to najlepsza piosenka tematyczna z nowych Bondów, choć dałabym ją na drugim miejscu tuż za Skyfall od Adele. No Time To Die sprawdzi się w filmie, ale już mniej jako samodzielny utwór.

W No Time To Die Bond odszedł z czynnej służby i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jego spokój się kończy, gdy pojawia się jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA z prośbą o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się znacznie bardziej zdradliwa niż się spodziewano, prowadząc Bonda na ślad tajemniczego złoczyńca uzbrojonego w nową, niebezpieczną technologię.

Oprócz Daniela Craige’a na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Ralph Fiennes jako M, Lea Seydoux jako Madeleine Swann, Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q, z Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. Nie zabraknie nowych członków obsady, którymi są:  Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Arma, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek.

No Time To Die zawita do polskich kin 3 kwietnia.