Reklama
aplikuj.pl

Bimber w Red Dead Online towarem pierwszej potrzeby

red dead online

Świętujcie nowy rok podwójnymi premiami za misje sprzedaży handlarza i bimbrownika w Red Dead Online. Jakie konkretnie atrakcje dla graczy przygotował Rockstar?

Red Dead Online z premiami na nowy rok

Nowy rok przyniósł mnóstwo nowości i wachlarz możliwości dla mieszkańców Red Dead Online. Handlarze i bimbrownicy chcący uzupełnić swoje zapasy po bardzo pracowitych świętach zostaną wynagrodzeni za swoje wysiłki. Tymczasem kolekcjonerzy i przyrodnicy mogą skorzystać z premii za wydarzenia w grze swobodnej, dzięki którym szybciej przemierzać będą ścieżkę wiedzy i odkryć.

2X RDO$ I PD ZA MISJE SPRZEDAŻY HANDLARZA I BIMBROWNIKA

O tej porze roku bimber i koce sprzedają się jak ciepłe bułeczki, szczególnie że zapanowała zimowa pogoda, a ludzie spotykają się, by razem świętować. Dostarczcie cenne towary jako handlarze lub wysokoprocentowe napitki jako bimbrownicy do 30 stycznia, żeby zainkasować podwójne nagrody za udaną sprzedaż.

3X RDO$ I PD ZA WYDARZENIA W GRZE SWOBODNEJ KOLEKCJONERÓW I PRZYRODNIKÓW

Poszukiwanie nieznanego to przygoda życia. Świat jest pełen nietkniętych klejnotów i nieodkrytych tajemnic, a nikt tego nie wie lepiej niż kolekcjonerzy i przyrodnicy — obie te profesje mogą do końca miesiąca liczyć na 3x RDO$ i PD za poniższe wydarzenia w grze swobodnej:Jajo kondora, Odzysk, Znakowanie legendarnych zwierząti Ochronę zwierzęcia.

Cotygodniowe premier dla ról w Red Dead Online

W wyznaczonych tygodniach gracze będą mogli uzyskać więcej nagród za wcielanie się w odpowiednie role.

Do 9 stycznia:

 • Gracze, którzy osiągnęli maksymalną rangę przyrodnika lub awansują w tym okresie o 5 poziomów roli przyrodnika, otrzymają 50% zniżki na przedmiot przyrodnika uznanej lub renomowanej rangi.
 • Zdobądźcie próbkę legendarnego zwierzęcia, aby otrzymać czarno-białą wersję sobolowej czapki.
 • Przyrodnicy chcący zająć się kolekcjonerstwem mogą ukończyć wydarzenie w grze swobodnej dla fotografów fauny, żeby otrzymać zniżkę 5 sztabek złota na torbę kolekcjonera.

10 – 16 stycznia:

 • Gracze, którzy osiągnęli maksymalną rangę kolekcjonera lub awansują w tym okresie o 5 poziomów roli kolekcjonera, otrzymają 40% zniżki na przedmiot kolekcjonera uznanej lub renomowanej rangi.
 • Kolekcjonerzy, którzy skompletują cotygodniową kolekcję i zaniosą ją Madame Nazar, otrzymają czarno-brązową wersję płaszcza Fernwater.
 • Kolekcjonerzy zainteresowani rolą handlarza mogą ukończyć wydarzenie w grze swobodnej Odzysk, żeby otrzymać zniżkę 5 sztabek złota na stanowisko rzeźnika.

17 – 23 stycznia:

 • Gracze, którzy osiągnęli maksymalną rangę handlarza lub awansują w tym okresie o 5 poziomów roli handlarza, otrzymają 40% zniżki na przedmiot handlarza uznanej lub renomowanej rangi.
 • Ukończcie misję sprzedaży handlarza, żeby otrzymać w nagrodę 25 darmowych towarów handlarza.
 • Ukończcie wydarzenie w grze swobodnej szlak handlowy, żeby otrzymać zniżkę 5 sztabek złota na bimbrownię.

24 – 30 stycznia:

 • Gracze, którzy osiągnęli maksymalną rangę bimbrownika lub awansują w tym okresie o 5 poziomów roli bimbrownika, otrzymają 40% zniżki na przedmiot bimbrownika uznanej lub renomowanej rangi.
 • Zniszczcie 3 blokady drogowe agentów rządowych, aby otrzymać niebieskie spodnie McCrum.
 • Ukończcie w tym tygodniu 2 misje w grze swobodnej, żeby otrzymać zniżkę 5 sztabek złota na licencję łowcy nagród.

Korzyści przez cały miesiąc (do 30 stycznia):

 • Zalogujcie się, aby otrzymać w nagrodę środek na tycie i środek na chudnięcie oraz 25 not kapitałowych
 • Ukończcie dowolne Przestępstwo Dom otwarty, aby otrzymać niebieski szal Inglett.
 • Ukończcie w tym miesiącu pościg za legendarnym przestępcą, a otrzymacie sztabkę złota i darmową mapę skarbu – Pole bitwy z wojny secesyjnej