WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

BioWare o wersji demo Anthem oraz lokacji społecznościowej

Dlaczego demo Anthem istnieje? Co z lokacją społecznościową w grze od BioWare? Twórca odpowiada na pytania fanów.

Twórcy Anthem coraz częściej opowiadają o swojej grze. Dzięki temu poznajemy już nawet szczegóły tego tytułu i dowiadujemy się o wielu zakulisowych sprawach. Fani nadchodzącej marki ponownie otrzymali garść nowych informacji. O czym dowiedzieliśmy się tym razem? Producent gry napisał, że kilka osób pytało go o to, dlaczego stworzyli dsotepne dla wszystkich demo gry? Uważa on, że pieniądze graczy są ciężko zarobione, a gry są inwestycją. Dlatego też BioWare chce być fair i pozwolić graczom na sprawdzenie gry przed zakupem.

Zupełnie inna postawa, niż w przypadku Battlefielda 5, gdzie gracze dowiedzieli się, że są niedouczeni i jak im się gra nie podoba to mają jej nie kupować, bo deweloper nie chce tłumaczyć swojej córce, dlaczego nie może grać damską postacią. Z drugiej strony… BioWare trochę nagina rzeczywistość. To „demo” będzie stanowiło dla nich świetny test gry przed premierą. Gracze ogrywając „demo” sprawdzą, czy produkcja działa jak należy, a twórcy zbiorą cenne informacje o tym, co jeszcze naprawić.

Jeden z fanów zapytał o to, co z lokacją, w której gracze będą mogli się regularnie spotykać. Fort Tarsis nie wydaje się być miejscem, w którym uda się nawiązać nowe znajomości. Odpowiedzią Michaela Gamble’a było „Słyszymy Was głośno i wyraźnie”. Można zatem spokojnie zakładać, że lokacja społecznościowa już jest w grze zaimplementowana.

Czytaj też: Sprzedaż PlayStation 4 imponuje – Sony zalicza kolejny świetny okres

Źródło: wccftech.com