Reklama
aplikuj.pl

Twórcy Black Myth Wukong sami nabijają się z późnej premiery swojej gry

black myth wukong

Na Black Myth Wukong czekamy już kilka lat i jeszcze będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Deweloperzy wiedzą jednak, jak długo gracze muszą czekać i sami nabijają się z daty wydania.

Black Myth Wukong nie w tym roku

Kiedy zadebiutuje Black Myth Wukong? Takie pytanie niektórzy gracze zadają już sobie od lat. Gra zachwyciła jakością oprawy graficznej oraz klimatem chińskich baśni, których tak dobrze na zachodzie nie znamy.

Czytaj też: Wyższy poziom trudności w GTA Online

Black Myth Wukong od strony technicznej powinno stanąć na wysokości zadania. Chińczycy postawili na Unreal Engine 5, a na premierę dostępny będzie ray-tracing, czy wsparcie dla DLSS 3. Do premiery jednak jeszcze długa droga, ponieważ nowa data wydania tytułu to 2024 rok. Konkretnie powinniśmy zagrać w lato przyszłego roku.

Nowy termin wydania gry ujawnia materiał wideo, w którym deweloperzy sami nabijają się z tego, że na Black Myth Wukong trzeba bardzo długo czekać. Z jednej strony mamy jednak głosy o tym, że prawdziwe prace rozpoczęły się w momencie, gdy gameplay z gry zyskał duże zainteresowanie, ale z drugiej – chyba wszyscy wolimy zagrać w coś dopracowanego, niż wypuszczonego na szybko, aby łatwo zarobić?