BMW M2 2023 wyszpiegowane z produkcyjnym nadwoziem

BMW M2 2023 wyszpiegowane, BMW M2 2023, zdjęcia BMW M2 2023

Dziś po raz pierwszy możemy dokładnie przyjrzeć się nadchodzącemu BMW M2 2023, które zostało przyłapane na testach w zimowej scenerii gdzieś w północnej Europie.

Zdjęcia BMW M2 2023 w kamuflażu

Ten najmniejszy z pełnowymiarowych samochodów M miał w pełni produkcyjne nadwozie i charakterystyczną konfigurację czterech wydechów. Widzimy w nim przeprojektowane klamki drzwi, pozostające na równi z karoserią, przeprojektowany słupek C, subtelny spojler na pokrywie bagażnika, masywne hamulce i typowe lusterka boczne M, co dopełniają ostre światła na przodzie i tyle.

Jako wyjątek w ofercie BMW, dwudrzwiowa seria 2 pozostanie przy tradycyjnym napędzie na tył i długiej masce, a najpewniej również tradycyjną maskownicą chłodnicy. Pytanie tylko, co napędzi to nowe BMW M2 2023? Obecnie możemy pokusić się tylko o spekulacje, które rzucają cień szansy na ograniczony 3-litrowy silnik z podwójnym turbodoładowaniem z M3 i M4.

Oczekuje się, że standardowe BMW serii 2 Coupe (G42) nowej generacji zadebiutuje w kolejnych miesiącach i trafi do sprzedaży na 2022 rok modelowy, ale wersja M2 (G87) zostanie prawdopodobnie wypuszczona w przyszłym roku jako cacko na kolejny rok modelowy.