WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Czy doczekamy się kiedyś BMW M3 Touring, czyli kombi?

Czy doczekamy się kiedyś BMW M3 Touring, czyli kombi?

W przyszłym miesiącu BMW zaprezentuje nowego sedana M3 i coupe M4. To będą świetne samochody i mamy co do tego pewność, ale ile można czekać na BMW M3 Touring, czyli nadwozie kombi?

W nowej serii 3 BMW znów zabraknie wydajnego kombi, ale za kilka lat może się to zmienić, co wyjawia nowy raport z BMWBlog. Ten wspomina, że M3 Touring dostał właśnie zielone światło w Monachium, choć ciągle nic nie jest oficjalne.

BMWBlog podaje, że wieści o aprobacie modelu pochodzą z „wiarygodnego” źródła, dodając, że „istnieje realna możliwość, że to prawda”. Nie potwierdza jednak tego przeszłość, bo przez lata BMW nie chciało rozszerzać marki M o model kombi serii 3.

Jeśli plotka okaże się prawdą, to M3 Touring najpewniej pojawi się dopiero po 2023 roku. Nie wiemy, jak mógłby wyglądać ten rodzinny model, ale istnieją nieoficjalne renderingi, które pokazują, jak mógłby.

Czytaj też: Wyciekło zdjęcie Camaro 2021 z pakietem Dzikiej Wiśni

Jedno z ujęć nieoficjalnego BMW M3 Touring w wykonaniu ZER.O.WT ukazuje tył, dając nam wspaniały widok na wydłużony dach i bagażnik, pod którym wisi sportowy zderzak z czterema końcówkami wydechu. Reszta projektu M3 Touring przypominałaby wygląd zwykłego sedana M3 i to zwłaszcza z przodu z dużym grillem na czele.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News