Reklama
aplikuj.pl

Wyjątkowy motocykl BMW R 18 Spirit of Passion

motocykl BMW R 18 Spirit of Passion, motocykl BMW R 18, Spirit of Passion, BMW R 18 Spirit of Passion

BMW pochwaliło się unikalnym projektem, w którym udział wziął motocykl BMW R 18, doczekując się wydania Spirit of Passion.

BMW R 18 Spirit of Passion

Za projekt odpowiada Dirk Oehlerking, a dokładniej mówiąc, jego firma Kingston Custom, która wzięła na warsztat motocykl R 18 od BMW i tchnęła w niego nowy poziom unikalności w ramach projektu Spirit of Passion. Co ciekawe, ponoć ten jednośladowiec jest tak cudowny, że nie doczekał się zmian po stronie technicznej.

Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje zelektryfikowane BMW M
Czytaj też: BMW iX z funkcją Digital Key Plus, jako nowy poziom cyfrowego kluczyka
Czytaj też: Co kryje się za wielkim grillem BMW? Odpowiada sam producent

Jak stwierdził sam autor:

Ten motocykl jest tak perfekcyjny, że stronę techniczną pozostawiłem w spokoju. Rama jest w 100% oryginalna i na tyle dopracowana, że nie powinno się tu niczego zmieniać

Projekt obejmuje ogromną owiewkę i zmienioną karoserię razem z kierownicą, które są wykonane ręcznie według projektu Kingston Custom. Stąd szereg, a nawet zalew unikalnych dla firmy elementów i wykończeń na czele ze zmodyfikowanym wydechem.

Czytaj też: Wyniki BMW w Polsce w 2020 roku. Jak poradziła sobie firma?
Czytaj też: Szczegóły o nowym BMW X2 oraz elektrycznej wersji iX2
Czytaj też: Najlżejsze nowe BMW M4 jest ciągle cięższe od starego M4

Dzięki niezwykle łatwej w modyfikacji architekturze BMW R 18 doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju przeróbek zarówno pod względem technicznym. Nic dziwnego, jako że oferuje prostotę, duży silnik typu bokser i tradycyjne rozwiązania.