Reklama

Boeing udostępnia film z ewolucjami lotniczymi na… Dreamlinerze

Nie będziemy powtarzać wszystkich dowcipów ani niecenzuralnych wyrazów jakie posypały się wśród Polaków przez te maszyny Boeinga. Po co mamy dokładać swoje trzy grosze? Inni powiedzieli już wystarczająco dużo:

No cóż, nie każdy ma tak niskie mniemanie o tym typie samolotu jakie panuje w naszym narodzie. Boeing właśnie upublicznił wideo na którym doświadczona załoga ćwiczy do zbliżającego się eventu lotniczego, 2015 Paris Air show. Cóż, to nie pierwszy raz kiedy mogliśmy zaobserwować Dreamlinery wykonujące podniebne ewolucje, ale popatrzeć na takie coś zawsze jest miło. Ostatecznie, jako pasażerowie nie mamy raczej co liczyć na taki start i taki lot… chociaż może to i lepiej, zwłaszcza dla naszych żołądków.

http://pop.h-cdn.co/assets/15/24/1434040818-dreamliner222.gif

Mamy nadzieję, że na pokazie lotniczym wszystko przebiegnie bez zakłóceń, na przykład nie stanie się to, co miało miejsce już niejeden raz w przeszłości i nie zapalą się baterie. A jeśli nie, to czy Dreamlinerom uda się normalnie wystartować. Złośliwi twierdzą, że już to będzie dla nich jakimś tam osiągnięciem…

[źródło: Boeing i TVP, zdjęcia: Boeing]