Bolt ma własne hulajnogi

Bolt ma własne hulajnogi

Mieszkańcy polskich miast jako jedni z pierwszych będą mieli okazję sprawdzić możliwości nowych hulajnóg Bolta. Urządzenia własnego pomysłu zostały stworzone przez estońskich inżynierów.

Co potrafi hulajnoga Bolta

Bolt ma własne hulajnogi

Hulajnogi Bolta są wykonane z aluminium i stosunkowo lekkie. Ważą 17 kg. Modułowa konstrukcja ma pozwolić na prostszą naprawdę uszkodzeń, a żywotność hulajnogi została przewidziana na okres 36 miesięcy.

Czytaj też: Bolt dostarczy jedzenie w ramach Bolt Food

Hulajnogi na rozpędzenie się do 20 km/h, ale dla nowych użytkowników wprowadzono ograniczenie do 15 km/h. Prędkość można też dostosować do lokalnie obowiązujących przepisów. Mamy tu również pompowane opony.

Valerii Romanov, manager operacyjny Bolt

Dla zespołu inżynierów Bolt, którzy tworzyli nasze hulajnogi najważniejsza była efektywność, ta sama wartość, którą kierujemy się w biznesie. Chcemy podnosić codzienny komfort przemieszczania się po mieście poprzez dostarczanie szybkich, niedrogich i niezawodnych usług. W przypadku hulajnóg udało nam się ograniczyć wytwarzanie elektrośmieci i uzyskać najniższy całkowity koszt produkcji i utrzymania hulajnóg na rynku.

Polska jako pierwsze dostanie nowe hulajnogi Bolta

Nowy model hulajnogi już jest dostępny w Lublinie, Krakowie i Warszawie. Polska jest jednym z pierwszych krajów, do których trafiły jednoślady. Latem hulajnogi trafią fo kolejnych 45 miast Afryki i Europy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News