Reklama
aplikuj.pl

Rockstar poprawia swój abonament GTA+. Gracze otrzymają garaż za darmo

gta+

Rockstar ogłosił rozwinięcie swojego abonamentu GTA+. Posiadacze płatnego rozszerzenia dostaną nową lokację w grze, a to nie koniec niespodzianek.

Garaż w GTA+ za darmo

Czas powiększyć i upiększyć wasze kolekcje. Przy legendarnym Eclipse Boulevard w Los Santos można teraz nabyć nowy, wielopoziomowy garaż, który oferuje pięć przestronnych pięter z wyjątkowym wyposażeniem i miejscem na 50 pojazdów. Co więcej, członkowie GTA+ mogą go odebrać do 15 marca całkowicie za darmo.

Jak to reklamuje lokacje Rockstar – każde piętro zawiera oddzielną przestrzeń wypoczynkową z miejscami siedzącymi, napojami, telewizorami i monitoringiem pozwalającym mieć oko na hołotę na zewnątrz. Dostępnych jest wiele różnorodnych stylów wystroju, które można oglądać i zmieniać na poszczególnych piętrach w menu interakcji Eclipse Blvd wewnątrz garażu.

Czytaj też: Wczorajszy wyciek PlayStation Plus to był tylko czubek góry lodowej!

Odbierzcie tę wyśmienitą nieruchomość – dla której można wybrać jeden z trzech wyjątkowych stylów wystroju (nienaganny, industrialny i luksusowy) – za darmo na stronie Dynasty 8 w grze. Te charakterystyczne style wystroju można oglądać i zmieniać na poszczególnych piętrach za pomocą sekcji wystroju garażu przy Eclipse Blvd w menu interakcji.

Oprócz tego cały garaż i poszczególne jego piętra można dostosować, wybierając jedną z dwunastu opcji stylizacji. Wszystkie piętra wielopoziomowego garażu zawierają także przestrzeń wypoczynkową z miejscami siedzącymi, napojami, telewizorem i monitoringiem w laptopie, na którym można nadzorować, co się dzieje na dachu i w okolicy.

Bonusy dla graczy GTA+

Darmowy garaż to nie wszystko co czeka na posiadaczy abonamentu GTA+. W grze również pojawią się:

Darmowy Emperor Vectre

Rozbudujcie swoją potężną flotę pojazdów, dodając do niej samochód sportowy Emperor Vectre, który członkowie GTA+ w tym miesiącu odbiorą za darmo na stronie Legendary Motorsport w grze. Dodatkowo do odebrania są też oznaczenia Mambas 24 oraz Sword Boy.

Zniżki w furgonetce z bronią oraz darmowe wykończenia broni

Członkowie GTA+ nie tylko widzą na mapie znacznik furgonetki z bronią, ale mogą też dostać w niej wielkie zniżki oraz wyjątkowe wykończenie Lucha Libre na nóż i kij bejsbolowy.

Usługi Downtown Cab Co.

Członkowie GTA+ mogą za darmo korzystać z usług Downtown Cab Co., w tym z funkcji Pomiń podróż. Oprócz darmowych przejażdżek, członkowie GTA+ mogą też częściej sięgać po pomijanie podróży, ponieważ czas oczekiwania został skrócony do 5 minut.

Czytaj też: Edycja specjalna Stalker 2 skrywa w sobie fizyczną postać

50% zniżki na zaopatrzenie wytwórni kwasu

Nie pozwólcie, żeby klienci odchodzili od was z pustymi rękami. Zapewnijcie zaopatrzenie swojej działalności dzięki zniżce 50% na zasoby wytwórni kwasu, żeby Kundel na okrągło pichcił wyżymającą mózg chemię.

3x GTA$ i RP za misje od Rona

Poszukajcie pokrewnej duszy paranoika i zadzwońcie do „Nerwowego” Rona Jakowskiego, a nie pożałujecie. Misje od Rona członkom GTA+ do 15 marca zapewniać będą 3x GTA$ i RP.

2x GTA$ i RP za wyścigi lądowe

Zaspokojenie potrzeby rywalizacji jest wygraną samą w sobie, ale niezależnie od wyniku czy rozmiaru karambolu, wszyscy członkowie GTA+ w wyścigach lądowych zdobędą 2x GTA$ i RP.

50% zniżki na ulepszenia pojazdów u Benny’ego

Nie wystarczy zapełnić wielopoziomego garażu rzadkimi wozami z importu – trzeba jeszcze zadbać, żeby te bryki były odpowiednio podrasowane. Dopilnujcie, żeby wasze pojazdy robiły odpowiednie wrażenie, i skorzystajcie ze zniżki 50% na wszystkie ulepszenia pojazdów w warsztacie Benny’s Original Motor Works, dzięki czemu spersonalizujecie swe maszyny do własnych preferencji.