Reklama
aplikuj.pl

Imponujące Bright Memory Infinite zmienia perspektywę

bright memory infinite

Bright Memory Infinite to mniejsza produkcja od azjatyckiego studia, która wygląda jak tytuł AAA. Pełna akcji przygoda jest regularnie rozwijana i tym razem gracze mogą przeżyć fabułę z innej perspektywy.

Bright Memory Infinite zaktualizowane

Bright Memory Infinite to maksymalnie kilkugodzinna przygoda, która zapewni Wam rozgrywkę na poziomie gier AAA.

W roku 2036 na niebie całego świata pojawiło się dziwne zjawisko, dla którego naukowcy nie potrafią znaleźć wyjaśnienia. Organizacja Badawcza Nauk Nadprzyrodzonych (SRO) wysłała agentów do różnych regionów w celu zbadania tego zjawiska. Wkrótce okazuje się, że te dziwne wydarzenia są powiązane z archaiczną tajemnicą – nieznaną jeszcze historią dwóch światów, która ma wyjść na jaw…

Czytaj też: Forspoken dostało aktualizację, a pełnej wersji jeszcze nie ma

Gra, choć krótka, wyciska z pecetów co się da, a do tego jest doskonale przemyślana, nie pozwalając graczowi nudzić się nawet przez chwilę. Imponujący technologicznie tytuł jest stale rozwijany i tym razem autorzy wprowadzili widok trzecioosobowy oraz dodali nowe stroje dla bohaterki.

Dobra wiadomość jest taka, że choć do Bright Memory Infintie zalecana jest karta RTX 3060, to jednak gra jest tak zoptymalizowana, że działa na GTX 960. Co ciekawe, na smartfonach znajdziecie jej mniejszą wersję, która również działa płynnie i wygląda imponująco.