Reklama
aplikuj.pl

Brytyjskie plakaty Avengers: Endgame

Brytyjskie plakaty Avengers: Endgame

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy wybiorą się na najnowszy film Marvela do kina Odeon będą mogli zobaczyć niezwykłe grafiki. Matt Ferguson stworzył plakaty Avengers: Endgame, które będzie można podziwiać tylko w tej brytyjskiej sieci kin.

Czytaj też: Kilka ważnych informacji o Avengers Endgame

Częsty współpracownik Marvela, artysta Matt Ferguson, stworzył dwa plakaty, które będzie można zobaczyć tylko w brytyjskiej sieci Odeon. Grafiki po raz pierwszy zaprezentowała Scarlett Johansson i Paul Rudd podczas jednego z wywiadów. Po umieszczeniu obok siebie tworzą pełen obraz przedstawiający obsadę Endgame.

To nie pierwsze plakaty filmów MCU, które wyszły spod ręki Fergusona. Te do Kapitan Marvel i Ant-mana i Osy były ekskluzywnym prezentem dla sieci kin Odeon. Według oficjalnej strony kina fani nie tylko będą mogli popatrzeć na plakaty, ale również je dostaną. Pierwsze będą rozdawane na pokazach Avengers: Endgame od 25 do 28 kwietnia, drugie – 4 i 5 maja.

Trzeba przyznać, że brytyjskie plakaty Avengers: Endgame robią wrażenie. Aż szkoda, że w Polsce nie będzie można ich dostać. Możliwe, że tak jak w poprzednich przypadkach, nasze kina będą rozdawały swoje plakaty, które jednak do tych Fergusona się nie umywają.

Czytaj też: Nowe wideo promujące Endgame robi wrażenie

Źródło: cbr.com