Reklama
aplikuj.pl

Buick Envision 2021 zachwyca nowościami i technologią

Buick Envision 2021, Envision 2021, nowości w Envision 2021, dodatki Buick Envision 2021

Co ciekawego znajdzie się w zupełnie nowym modelu Buick Envision na 2021 rok i czym mogą cieszyć się tylko Amerykanie i Azjaci, jako że do Europy marka nie zawita?

W skrócie, nowy model Envision wprowadza nowy projekt i mnóstwo standardowych i opcjonalnych technologii bezpieczeństwa, znacząco poprawiając swój wygląd. Niestety chociaż te informacje pochodzą prosto od producenta, ten nie ujawnił wielu szczegółów.

Wiemy tyle, że Envision 2021 napędzi czterocylindrowy turbodoładowany 2,0-litrowy silnik wraz z dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Jaki? Tego nie wiemy, ale zapewne będzie wydajniejszy od obecnie dostępnego silnika o mocy 197 KM w najsłabszym i 252 KM w najmocniejszym wariancie (via Motor1).

Standardowe funkcje bezpieczeństwa obejmują automatyczne hamowanie awaryjne, asystent utrzymania pasa ruchu z ostrzeżeniem o zjechaniu z niego, asystent parkowania z tyłu, ostrzeżenie przed kolizją z przodu i szereg innych. Ci, którzy chcą jeszcze większego bezpieczeństwa, mogą dorzucić za stosowną opłatą ostrzeżenie o ruchu ulicznym na tyle, wyświetlacz head-up, HD Surround Vision, czy asystenta parkowania z przodu.

Czytaj też: Statystyki śmiertelności kierowców w dużych i małych samochodach przerażają

Jeśli wygląd zewnętrzny uznamy za przykład wielkich zmian, te powinny również zajść wewnątrz tego modelu, choć nie mamy co do tego pewności. Producent samochodów twierdzi tylko, że Envision 2021 będzie oferował 10-calowy system informacyjno-rozrywkowy Buick. Premiera tego modelu została wyznaczona na początek przyszłego roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News