Burning Crusade Classic przez przypadek ujawniony

Burning Crusade Classic

World of Warcraft Burning Crusade Classic prawdopodobnie zostanie jutro ujawniony. Tylko, że w Blizzardzie ktoś się pośpieszył.

Jutro rozpoczyna się BlizzConline 2021. Jedną z gier, które miano tam zapowiedzieć jest World of Warcraft Burning Crusade Classic. Tylko, że ktoś się pośpieszył.

Czytaj też: Jednoosobowe misje w Red Dead Online. Nowy content dla graczy solo!
Czytaj też: BlizzConline 2021 – informacje o grach wyciekają. Diablo 2 powraca
Czytaj też: Steelrising za darmo. Nowa gra twórców Greedfall dostępna dla testerów

Burning Crusade Classic – w abonamencie

Witryna MMO-Champion dotarła do informacji, które Blizzard przez przypadek za szybko im ujawnił (chociaż czy taki przypadek?). Z treści oficjalnej informacji wynika, że Blizzard rzeczywiście stworzył World of Warcraft Burning Crusade Classic, co tylko pokazuje, że World of Warcraft Classic się sprawdził.

Dostęp do dodatku wchodzi w skład subskrypcji World of Warcraft. Każdy subskrybent gry otrzyma dostęp do WoW Classic oraz dodatku Burning Crusade.

Wchodząc w szczegóły – jak to będzie działać? Aktualne serwery World of Warcraft Classic staną się serwerami World of Warcraft Burning Crusade Classic. Gracze będą mogli zatem bawić się w wersji vanilla dodatku postaciami z WoW Classic. Co jednak jeśli chcemy pozostać w WoW Classic bez dodatku? Gra zapyta się nas, które postaci mają się nie przenosić. Wszystkie postaci stricte WoW Classic (bez dodatku) trafią na nowe serwery, na których dodatku nie będzie.

Czytaj też: Remaster Legend Of Zelda Ocarina Of Time za trudny dla N? Fani zrobili to sami
Czytaj też: Bossowie Mass Effect Legendary Edition przebudowani
Czytaj też: Dirt 5 w Xbox Game Pass?! A do tego inne hity!