Reklama
aplikuj.pl

Tego Call of Duty jeszcze nie doświadczyło. Rewolucja w 2023 roku

call of duty

Od 2005 roku co roku gramy w nowe Call of Duty. Po raz pierwszy seria jednak będzie musiała zrobić sobie przerwę, ale deweloperzy już mają plany, jak wypełnić tę lukę.

Nie będzie Call of Duty w 2024 roku

Mniej znani informatorzy od dłuższego czasu donosili, iż wszystko wskazuje na to, że w 2024 roku nie kupimy nowego Call of Duty. Informowali oni, iż Infinity Ward szykuje dwa lata wsparcia dla swojego Modern Warfare 2, które będzie miało w tym roku premierę. Celem deweloperów ma być stworzenie dodatkowego trybu kampanii fabularnej oraz oddanie graczom do dyspozycji nowych map multiplayer, które będą odnowionymi lokacjami z odpowiednika z 2009 roku.

Czytaj też: Tragiczny interfejs Steam zostaje, ale przynajmniej appka mobilna jest nowa

Teraz mamy kolejne potwierdzenie tych wieści. Jason Schreier, któremu można zaufać w tego typu kwestiach, potwierdza ostatnie rewelacje na temat Modern Warfare 2. Dodaje on, że zgadza się również to, że w 2023 nie pojawi się nowe Call of Duty i zagramy dopiero w 2024 roku.

Co ciekawe, osoby, które jako pierwsze poinformowały graczy o dwóch latach wsparcia dla Modern Warfare 2 od Infinity Ward, teraz zdradzają, iż jest szansa na to, że Treyarch również będzie przez dwa lata wspierał swoje nowe Black Ops, które zadebiutuje w 2024 roku. Powstaje zatem pytanie, czyżby Activision testowało nowy system wydawniczy i Call of Duty będzie miało premiery co dwa lata? Sledgehammer Games, które ma pracować nad Advanced Warfare 2 będzie miało dużo czasu na doszlifowanie swojej gry.