Reklama
aplikuj.pl

Carl Pei kreatywnie zapowiada smartfon Nothing

Carl Pei kreatywnie zapowiada smartfon Nothing

Współzałożyciel OnePlus, jakiś czas temu postanowił odejść z firmy i zacząć coś nowego. W ten sposób postała marka Nothing, która na razie wypuściła na rynek słuchawki Nothing Ear (1). Teraz jednak Pei wyraźnie wskazuje, że ma w planach stworzenie smartfona z Androidem.

Wyjątkowa zapowiedź smartfona Nothing

Pei już w przypadku premiery słuchawek pokazał swoja kreatywność jeśli chodzi o zapowiedzi. Tym razem też mamy do czynienia z nietypową kampanią.

Na razie nie przedstawia nam ona właściwie żadnych konkretów prócz tego, że smartfon Nothing będzie działał pod kontrolą Androida 12, czyli można przypuszczać, że jego premiera będzie miała miejsce w najbliższych miesiącach, przed debiutem Androida 13. Do tego tweety wymienione z kontem Snapdragon wskazują na wykorzystanie procesora Qualcomm, choć i tutaj nie pada żaden konkretny model. Wszystko zależy od tego, w jaką półkę cenową chce celować Pei. Jeśli urządzenie ma być modelem premium, to z pewnością sięgnie po Snapdragon 8 Gen 1.

Teraz pozostaje nam czekać na ujawnienie bardziej szczegółowych informacji na temat smartfona Nothing. Jeśli faktycznie jego premiera jest niedaleka, to w najbliższym czasie powinniśmy usłyszeć na jego temat więcej.