WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

CD Projekt chyba uspokaja nas w kwestii Cyberpunka 2077 na next-geny

Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 i Xboksa Scarlett być może powstanie. Przynajmniej tyle da się zrozumieć z ostatnich oficjalnych ogłoszeń CD Projekt RED.

Podczas przedstawiania wyników finansowych CD Projekt RED doczekaliśmy się również kilku wieści na temat gry w wersji na konsole nowej generacji. Czy Cyberpunk 2077 zadebiutuje na PlayStation 5 i Xboksa Scarlett?

Sam chciałbym ograć nowe dzieło Polaków już na konsoli nowej generacji, ale zdaje się, że będą musiał trochę poczekać z taką wersją gry. CD Projekt RED zdradziło jaki jest ich stosunek co do konsol nowej generacji i samej polityki Sony oraz Microsoftu.

REDzi śledzą wszelkie wieści od Microsoftu oraz Sony i „możliwe, że pewnego razu uznają, że zrobią coś na next-geny”. REDzi nie przedstawiają jednak konkretnych informacji na temat tego, kiedy to się stanie oraz czym będzie tajemnicza gra.

Twórcy podkreślają, że zawsze ich gry są w dniu premiery wymagające dla komputerów PC, więc jeszcze jakiś czas po premierze możemy podziwiać, jak gra fantastycznie wygląda, ponieważ dopiero pojawia się technologia umożliwiająca sprawne działanie wszystkich funkcji. Jakie są jednak szanse na to, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje na premierę PlayStation 5 i Xboksa Scarlett? Aktualnie zerowe. Wprost stwierdzono, że na pewno nie zobaczymy nic od polskiego studia w dniu premiery next-genów.

ŹRÓDŁO: gamingbolt