WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

CD Projekt Red dziękuje społeczności w 2077 wpisie na Twitterze

Ostatnią najważniejszą informacją o grze Cyberpunk 2077 zdecydowanie jest ta, że CD Projekt Red zawita z nią na tegoroczne targi E3. Do tego czasu i tak trafią do nas zapewne kolejne szczegóły na jej temat od samych twórców i choć dokładnie 2077 wpis na Twitterze był ku temu świetną okazją, to twórcy postanowili po prostu nam podziękować.

Od zeszłorocznego „beep” konto Cyberpunk 2077 na Twitterze wreszcie ożyło, a odpowiedzialni za nią marketingowcy w studiu nie tylko udostępniali ciekawe materiały na temat gry i uniwersum, ale też udostępniali przyjemne dla oka fan-arty. Co jednak najważniejsze, dbali o użytkowników platformy, na których pytania często odpowiadali, a wypisywane przez nich oczekiwania co do produkcji przekazywali do twórców. Ponad roczna przygoda zaowocowała wreszcie 2077 wpisem, który wygląda następująco:


Nie doszukujcie się w tym liście jakichkolwiek przecieków. To po prostu podziękowania dla społeczności zgromadzonej wokół Cyberpunka 2077 na Twitterze, bo (jak twierdzi zespół ds. komunikacji):

Cyberpunk 2077 to naprawdę wielka gra, ale tak samo jest zadaniem komunikowania jej tak wielu wspaniałych ludzi z całego świata.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 otrzymało świetnego dyrektora kreatywnego

Źródło: Twitter