Reklama
aplikuj.pl

Cena i data premiery PlayStation VR2 oficjalnie ujawniona!

playstation vr2

Sony nie trzyma nas dłużej w niepewności. Poznaliśmy cenę PlayStation VR2 oraz datę premiery nowego headsetu wirtualnej rzeczywistości. Kiedy szykować się na poznawanie nowych światów i ile pieniędzy trzeba odłożyć?

Szczegóły PlayStation VR2

Dziś mamy u Sony dzień wirtualnej rzeczywistości. Japończycy oficjalnie ogłosili, że PlayStation VR2 trafi do sprzedaży 22 lutego 2023 roku. Zamówienia przedpremierowe rozpoczną się za to 15 listopada 2022. W podstawowym zestawie dostępnym w sklepach znajdziemy headset VR, proste słuchawki oraz dwa kontrolery. Cena wynosić ma 549 dolarów.

Czytaj też: Skład Need for Speed Unbound Palace Edition ujawniony

Pojawi się też zestaw zwany „PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain bundle”. Tutaj cena wynosić będzie 599 dolarów, ale w zestawie oprócz headsetu VR, prostych słuchawek oraz dwóch kontrolerów, odnajdziemy także kod na pobranie Horizon Call of the Mountain. Produkcja sprzedawana osobno będzie zapewne droższa.

To jednak nie wszystko. Od razu pojawi się również akcesorium do kontrolerów PlayStation VR2. Za 49 dolarów otrzymamy stacje dokującą, która pozwoli wygodnie ładować oba kontrolery, uwalniając nam porty USB w PlayStation 5.

Kolejne gry na PlayStation VR2

Ujawniono również kolejne produkcje zmierzające na PlayStation VR2. Tym razem pokazano jedenaście nowych gier.

Poznaj MMO w VR w najlepszym wydaniu — po remasteringu dla PlayStation VR2. Zawieraj przymierza, gildie i partie. Walka, budowanie i epickie wyprawy: znajdź własną drogę do chwały. Jak użyjesz swoich mocy?

Poznaj najbardziej koszmarną strzelankę VR w stylu roller coaster horror, wzbogaconą o innowacyjne funkcje PlayStation VR2 i osadzoną w złowrogim świecie The Dark Pictures.

Uniwersum Hello Neighbor debiutuje na PS VR i PS VR2! Wejdź do domu odrażającego sąsiada i zwiedzaj go w VR!

Przedstawiamy Pistol Whip nowej generacji. Wejdź do szaleńczego świata symfonicznej furii, który już znasz i kochasz, z nowymi funkcjami dostępnymi tylko na PS VR2, jak sprzężenie wibracyjne, adaptacyjne spusty i wykrywanie dotyku palca.

Owlchemy Labs prezentuje nieziemskie doświadczenie VR z charakterystyczną interakcją i poczuciem humoru. Poznaj barwną ekipę, okiełznaj niebywałe kosmiczne moce i odkryj źródło awarii w szkole, by ocalić ją od chaosu.

Zostań prezydentem miasta i projektuj osiedla, stawiaj budynki, organizuj ruch – nie zapominaj też o finansach, służbach ratunkowych i innych niezbędnych sprawach.

Taktyczna strzelanka w stylu rogue z realistyczną mechaniką broni i sugestywną magią światła. Zdobywaj wyższe stopnie w szeregach Lekkiej Brygady, odbywając podróż przez poszatkowane wspomnienia, by światło rozświetliło ciemność.

Zbierz grupę nie więcej niż trzech znajomych i spenetruj złowrogi świat VR, przypominający zamarznięte piekło.

Strzelanka VR nowej generacji debiutuje na PS VR2.

Czytaj też: Porzucone Red Dead Online jakąś zawartość jednak dostaje

Czy wiesz, jak czuje się kalmar wyjęty z wody? Tentacular opowiada historię gigantycznego stworzenia z głębin oceanu, które mimo przerażającego wyglądu ma łagodne serce i szuka tylko swojego miejsca w świecie.

Na PlayStation VR2 pojawi się również Jurassic World Aftermath Collection. Niestety, w tym przypadku nie ma zwiastunu z PlayStation VR2. Poniżej rozgrywka z Meta Quest.