WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Cena oraz data premiery Xbox Series S i Xbox Series X!

W końcu stało się to na co czekało sporo osób. Xbox zaprezentował nowe informacje o kolejnej generacji konsol.

Szczerze to trochę dziwi mnie to, że tak wielu osobom zależy, aby teraz, zaraz, natychmiast znać datę premiery konsol nowej generacji oraz ich dokładne ceny. Jak dla mnie będą to będą, a cenę mogą pokazać nawet na start pre-orderów.

Ale wiele osób po prostu marzy o tych wieściach. Więc nie przedłużając – oto Xbox Series S!

https://twitter.com/Xbox/status/1303230071033880576

O konsoli oficjalnie wiemy tyle, że będzie oferowała nextgenową wydajność gier w najmniejszej obudowanie Xbox. Czyżby tak mocne zwrócenie uwagi na słowo „wydajność” a nie grafika czy teraflopy ma sugerować, że dostaniemy konsolę FullHD, ale z 60/120fps? Wiadomo za to jaka jest oficjalna cena! 299 dolarów za urządzenie, które uruchomi nowe gry przez najbliższe 7 lat to znakomita cena. W Polsce spodziewałbym się ceny na poziomie 1399 złotych. Może mniej.

Czytaj też: Minecraft na PSVR! Gra w nowej rzeczywistości

Ale dlaczego Microsoft ujawnił tę informację o Xbox Series S? Cóż, w nocy nastąpił ogromny wyciek informacji od przeróżnych osób na temat nowej generacji Xbox Series. Tym samym Microsoft przyznał się do Xbox Series S i podał jego cenę. Ale to nie wszystko co gracze się dowiedzieli.

Bo wycieki idą dalej! Dzięki temu wiemy, że cena Xbox Series X to… 499 dolarów! Tutaj zatem możemy mieć w Polsce cenę w okolicach 2199 do 2499 złotych. Premiera nowych konsol odbędzie się 10 listopada 2020 roku!

https://twitter.com/Toadsanime/status/1303224019085332482

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News