Reklama
aplikuj.pl

Z taką ceną Oppo Find N2 Flip raczej nie powalczy z Galaxy Z Flip 4

Jeszcze w grudniu Oppo zaprezentowało swoje nowe składane smartfony. Jeden z nich, Find N2 Flip ma trafić na światowy rynek. Choć pod względem specyfikacji ten model może konkurować z urządzeniem Samsunga, to jeśli potwierdzi się nowy przeciek, ta walka może się nie udać.

Spodziewamy się, że Oppo Find N2 Flip wkroczy na światowy rynek pod koniec tego miesiąca, podczas targów MWC w Barcelonie. Specyfikacja tego składaka nie jest żadną tajemnicą, ale cały czas zagadką pozostawała kwestia ceny. Nowy raport nam ją ujawnia i cóż… tanio nie będzie. Wedle doniesień, Find N2 Flip będzie dostępny w Europie w jednej konfiguracji – 8/256 GB w cenie 1100 – 1200 euro, czyli 5200 – 5700 zł. Do tego należy doliczyć jeszcze podatki, więc cena może oscylować w okolicach 6000 zł.

Oppo Find N2 i Oppo Find N2 Flip

Taka sama konfiguracja Galaxy Z Flip4 kosztowała w dniu premiery 5499 zł, a obecnie można go kupić już tysiąc złotych taniej. Wchodząc więc na rynek z taką ceną, Oppo Find N2 Flip będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Zwłaszcza że w drugiej połowie roku pojawi się kolejna generacja Flipa od Samsunga, co również może utrudnić sprawę.