WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Cena, premiera i specyfikacja serii Moto G7

Przecieki na temat nowej serii smartfonów Motoroli zdecydowanie nas nie rozpieszczały, więc ich oficjalne ujawnienie będzie dla wielu zaskoczeniem. Rzućmy więc okiem na cztery nowe smartfony pod kątem ceny, specyfikacji i daty debiutu na rynku. Mowa dokładnie o modelach Moto G7 Play, Moto G7 Power, Moto G7 i Moto G7 Plus.

Wszystkie z nich trafią do sprzedaży w następny piątek (15 lutego), a ich cena zacznie się od 699 złotych i skończy na 1399 zł. Oczywiście nas interesuje najbardziej ten najdroższy model, czyli Moto G7 Plus, który przewyższa swoich tańszych braci pod wieloma względami. Zdecydowanie najważniejsze zostały wylistowane na poniższym porównaniu, z czego wyróżnia się lepszej jakości chipset, obecność dwóch głośników stereo, lepsze aparaty na przodzie i tyle, obsługa ładowania 27W i posiadanie funkcji automatycznej kompozycji w aparacie. Dokładna specyfikacja prezentuje się następująco:

Wszystkie cztery modele zdecydowanie nie celują w segment flagowców, ale i tak oferują kawał dobrego połączenia poszczególnych podzespołów. Na wyróżnienie zasługuje też drugi w kolejności model, czyli G7 Power za 899 zł, który podbije serca każdemu, kto ma problemy z wytrzymałością baterii i nie chce taszczyć ze sobą powerbanka. Tamtejsze połączenie wyświetlacza HD+ z 5000 mAh baterią powinno wydłużyć pracę na jednym ładowaniu o dobre kilka godzin od średniej.

Innymi słowy, Motorola ponownie zgotowała kilka solidnych propozycji na rynku smartfonów, celując w sprawdzone połączenia, ale też niewielką cenę.

Czytaj też: Czy to jest Motorola Razr?

Źródło: własne