Przecieki na temat nowej serii smartfonów Motoroli zdecydowanie nas nie rozpieszczały, więc ich oficjalne ujawnienie będzie dla wielu zaskoczeniem. Rzućmy więc okiem na cztery nowe smartfony pod kątem ceny, specyfikacji i daty debiutu na rynku. Mowa dokładnie o modelach Moto G7 Play, Moto G7 Power, Moto G7 i Moto G7 Plus.

Wszystkie z nich trafią do sprzedaży w następny piątek (15 lutego), a ich cena zacznie się od 699 złotych i skończy na 1399 zł. Oczywiście nas interesuje najbardziej ten najdroższy model, czyli Moto G7 Plus, który przewyższa swoich tańszych braci pod wieloma względami. Zdecydowanie najważniejsze zostały wylistowane na poniższym porównaniu, z czego wyróżnia się lepszej jakości chipset, obecność dwóch głośników stereo, lepsze aparaty na przodzie i tyle, obsługa ładowania 27W i posiadanie funkcji automatycznej kompozycji w aparacie. Dokładna specyfikacja prezentuje się następująco:

Wszystkie cztery modele zdecydowanie nie celują w segment flagowców, ale i tak oferują kawał dobrego połączenia poszczególnych podzespołów. Na wyróżnienie zasługuje też drugi w kolejności model, czyli G7 Power za 899 zł, który podbije serca każdemu, kto ma problemy z wytrzymałością baterii i nie chce taszczyć ze sobą powerbanka. Tamtejsze połączenie wyświetlacza HD+ z 5000 mAh baterią powinno wydłużyć pracę na jednym ładowaniu o dobre kilka godzin od średniej.

Innymi słowy, Motorola ponownie zgotowała kilka solidnych propozycji na rynku smartfonów, celując w sprawdzone połączenia, ale też niewielką cenę.

Czytaj też: Czy to jest Motorola Razr?

Źródło: własne

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!