Reklama
aplikuj.pl

Cena subskrypcji Twitter Blue idzie w górę i to w trybie natychmiastowym

Jakiś czas temu Twitter wprowadził płatną subskrypcję Twitter Blue, która za miesięczną opłatę, oferowała dostęp do unikalnych funkcji. Teraz dowiedzieliśmy się, że serwis postanowił podnieść cenę usługi.

Do tej pory Twitter Blue kosztował 2,99$, ale to już przeszłość

W ramach subskrypcji na Twitterze użytkownicy dostają dostęp do sporej ilości funkcji, takich jak artykuły bez reklam, folder zakładek, niestandardowe ikony aplikacji, motywy, funkcję cofania tweetów i wiele innych. Mają też możliwość przetestowania funkcjonalności, nad którymi serwis dopiero pracuje. Np. od lipca będą mogli przetestować przesyłanie dłuższych filmów w wyższej rozdzielczości oraz zdjęcia profilowe NFT.  Cena za dostęp do tego wszystkiego była, jak do tej pory, całkiem rozsądna, bo wynosiła 2,99$.

Twitter postanowił jednak wprowadzić podwyżkę i to naprawdę dużą. Mowa bowiem o 4,99$, choć na razie tylko dla nowych użytkowników. Ci obecni będą korzystać z Twitter Blue w starej cenie, ale tylko do października tego roku. Później i oni będą musieli zapłacić dwa dolary więcej. Przed podniesieniem miesięcznych kosztów Twitter będzie kontaktował się ze swoimi użytkownikami, by dać im czas na zastanowienie się, czy po podwyżce nadal będą chcieli korzystać z subskrypcji.