WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Chevrolet przypadkowo ujawnił pakiet Shock and Steel modelu Camaro 2020

Chevrolet albo po cichu wprowadził nowy pakiet wykończeniowy do swojego Camaro 2020, albo zaliczył wpadkę, przesyłając informacje do konfiguratora dla kanadyjskiego rynku.

Pakiet Shock and Steel dodaje kilka ciekawych akcentów do wielu elementów nowych Camaro, ale kwestia ceny pozostaje nieznana. Jak jednak widzimy, pakiet ten jest obecnie ograniczony tylko do poziomów wyposażenia 2LT, 3LT i 2SS zarówno w wersji kabrioletowej, jak i coupe.

Najbardziej oczywiste zmiany dzięki temu nowemu pakietowi to dwa nowe kolory – Shock i Satin Steel. Ich wybór decyduje o kolorze całego nadwozia i ewentualnym pasku na środku. Wybierz Shock, a środkowy pasek przybierze barwę satynowej stali; wybierz Satin Steel, a twój pasek będzie w wydaniu Shock, czyli odcieniu żółtego.

Wspólne dodatki obejmują zestaw 20-calowych felg aluminiowych, malowane lusterka z włókna węglowego, spoiler w kolorze nadwozia, żółte zaciski i czarne klapka na wlew paliwa z wkładką z włókna węglowego. W środku znajdziemy z kolei dywaniki podłogowe klasy premium, wykończenie z włókna węglowego i wykończenie skórzane w kolorze kruczoczarnym. Wybierając ten pakiet do modeli LT, gwarantujemy sobie też pakiet RS i przednie hamulce Brembo Performance.

Sam pakiet jest dosyć tajemniczy, bo nie tylko nie ujawnia ceny, ale też sprawia wrażenie niedokończonego nawet na zdjęciach. Innymi słowy, raczej Chevrolet dał plamę, ale dzięki temu może ktoś wstrzyma się z zakupem do premiery nowego pakietu?

ŹRÓDŁO: Motor1