Nowe chłodzenie Pure Rock Slim 2 i MC1 od be quiet!

Nowe chłodzenie Pure Rock Slim 2, MC1 od be quiet!, be quiet! Pure Rock Slim 2

Niemiecka firma be quiet!, której zasilacze zna zapewne każdy, zaprezentowała dwa nowe produkty. To chłodzenie Pure Rock Slim 2 i MC1 dla kolejno procesora i dysku M.2.

Chłodzenie Pure Rock Slim 2

Chłodzenie powietrzne Pure Rock Slim 2 radzi sobie z procesorami o TDP do 130 W, dzierżąc trzy 6-milimetrowe ciepłowody o bezpośrednim kontakcie z IHSem procesora i cichy 92-milimetrowy wentylator Pure Wings 2.

Jest dosyć oszczędny w swoich rozmiarach, pozwalając na montaż w ciasnych obudowach przy wysokich pamięciach RAM i zachowuje przy tym kompatybilność z najnowszymi procesorami, ale względem poprzednika, zostały ulepszone w myśl integracji z podstawkami AMD.

Możecie ponadto liczyć na cichą pracę i gwarancję na trzy lata. Cena? 25,90 euro. Dostępność na rynku? Od 23 marca.

Be quiet! MC1 i MC1 Pro

Chłodzenie MC1 od be quiet! występuje z kolei w wersji zwyczajnej i Pro, przyjmując formę prostego na pierwszy rzut oka radiatorka dla dysków M.2 2280, które w wersjach na PCIe 4.0 grzeją się, jak wściekłe.

Stąd dwustronne chłodzenie i nawet ciepłowód w wersji Pro. Po stronie ceny musicie przygotować się na wydatek 12,9 i 16,9 euro zależnie od wersji i czekać do premiery gdzieś w kwietniu.