Reklama

Teraz już w bieli, czyli chłodzenie Shadow Rock 3 White od be quiet!

chłodzenie Shadow Rock 3 White be quiet!

Firma be quiet! postanowiła wrzucić na rynek nową odsłonę swojego szalenie wydajnego chłodzenia powietrznego w postaci Shadow Rock 3 White, które zachęca do kupienia bielą.

Chłodzenie Shadow Rock 3 White

Shadow Rock 3 White ma tę samą wydajność chłodzenia, jaką może pochwalić się wersja, na której bazuje. Mowa więc o możliwości radzenia sobie z procesorami o TDP sięgającym 190 W, dzięki połączeniu rozbudowanej wieży z sześcioma ciepłowodami na stopce (technologia HDT), których przejęte ciepło rozprasza wentylatora Shadow Wings 2.

Czytaj też: Jak wypada standard ATX12VO w testach?
Czytaj też: Seria Ryzen 5000 przetestowana w Cinebench R20
Czytaj też: Najmocniejszy wzmacniacz MA12000 od McIntosh zmiecie nas z planszy

Dla wielu może być minusem to, że Shadow Rock 3 White dzierży czarny 120 milimetrowy wentylator, a nie biały, ale stanowi to pewien kontrast i łączy się z wykończeniem górnej powierzchni wierzy. Zawsze istnieje też możliwość dołączenia do tego chłodzenia dodatkowego wentylatora.

Czytaj też: Jedne zachwycają, a drugie odrzucają. Oto nowe DDR4 od Colorful
Czytaj też: Nowa metoda potwierdzania w aplikacji płatności online kartą w banku ING
Czytaj też: Asus ExpertCEnter D700SA to ciekawy komputer SFF

Shadow Rock 3 White posiada konstrukcję niezasłaniającą żadnych slotów na pamięci operacyjne, jest kompatybilny z wszystkimi obecnymi socketami Intela i AMD (z wyjątkiem TR4 i sTRX4), ale najlepiej pasuje do socketów 1200 i 115X Intela i AMD AM4 z maksymalnie czterema gniazdami pamięci.

Sam montaż jest ułatwiony i sprowadza się do śrubki na górze, a premiera Shadow Rock 3 White na rynku ma mieć miejsce 27 października, kiedy to przyjdzie nam zapłacić za to chłodzenie 59,90 euro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News