WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Chory na raka zagra w Borderlands 3 już teraz dzięki uprzejmości 2K

Chory na raka 26 latek będzie mógł zagrać w Borderlands 3 przed premierą. 2K samo uda się do niego, aby zaprezentować mu grę.

Takich historii było już wiele, ale chwytają mnie one za serce za każdym razem. Trevor Eastman to 26 latek, który miesiąc temu napisał na Reddice o swojej sytuacji. Gracz poinformował, że zdiagnozowano u niego raka przełyku, żołądka i wątroby w bardzo zaawansowanym stadium rozwoju. Niestety, na tym etapie nie uda się już chłopaka uratować i lekarze dają mu miesiąc życia.

Huge fan with a bad hand dealt. from Borderlands

Czytaj też: Gra wideo Laboratorium Dextera – gracze Dreams tworzą niesamowite produkcje

Trevor postanowił zaryzykować i nieśmiało zapytał, czy w związku z tym, że może nie dożyć premiery Borderlands 3 byłyby jakakolwiek szansa, aby zagrał w ten tytuł wcześniej? 2K nie zastanawiało się długo i szybko odpowiedziało. Jak podał Eastman – firma w czerwcu ma na swój koszt przylecieć do fana z kopią Borderlands 3, w którą będzie mógł zagrać. Gra nie jest jeszcze gotowa, ale i tak można w niej bawić się już godzinami.

2K nie chwali się tym w żaden sposób i kontaktuje się tylko z chłopakiem. To on publikuje wszelkie wieści z rozmów z przedstawicielami. W prosty sposób wydawca może sprawić, że Trevor spędzi kilka godzin jako pierwszy gracz na świecie mający szansę na grę w Borderlands 3. Dla fana na pewno będzie to wspaniałe doświadczenie.

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września 2019 roku. W grę zagramy na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł trafi również na PC i będzie przez ograniczony czas dostępny na platformie Epic Games Store. Ostatnia część Borderlands zatytułowana Borderlands: The Pre-Sequel pojawiła się jeszcze w 2014 roku. Później otrzymaliśmy już tylko spinoff od Telltale Games zatytułowany Tales form the Borderlands.

Czytaj też: Gracz Sekiro pokonuje bossów poprzez rzucanie w nich pieniędzmi

Źródło: playstationlifestyle.net