WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Chromecast 3 został sprzedany przed jego oficjalną premierą

9 października Google zapowiedziało swoje wydarzenie. Spodziewamy się, że firma zaprezentuje wtedy nowe smartfony, laptopy oraz tablety. Jednakże może ona zaskoczyć nas urządzeniem Chromecast 3.

To właśnie ono zostało sprzedane przez sklep Best Buy. Od dłuższego czasu pojawiały się jakieś przecieki na jego temat, ale nikt nie spodziewał się, że urządzenie jest już praktycznie gotowe. Chromecast 3 posiadać funkcję Bluetooth, której przeznaczanie jest jeszcze nieznane. Najprawdopodobniej jednak będzie ono służyło do zdalnego sterowania za pomocą aplikacji albo kontrolera. Zakupionego Chromecasta nie można jeszcze aktywować bowiem nie została wypuszczona nowa wersja Google Home. To właśnie przez to tak naprawdę oprócz zdjęć, które nie ujawniają choćby specyfikacji, zbyt wiele więcej nie wiemy.

Wydarzenie Google stało się więc jeszcze bardziej interesujące. Przy takim przecieku firma jest praktycznie zmuszona do szybkiej prezentacji urządzenia. Ciekawe tylko, czym będzie się ono różniło od poprzednika.

Źródło: https://arstechnica.com