Reklama
aplikuj.pl

Chuck Norris ambasadorem World of Tanks!

Chuck Norris w World of Tanks

Wargaming z dumą ogłosił, że Chuck Norris został właśnie ambasadorem World of Tanks. Aktor na stałe dołącza do świata gry.

Chuck Norris w World of Tanks

Od 9. grudnia do 11. stycznia tradycyjny garaż w grze zamieni się w świąteczne miasteczko. Jednym z jego mieszkańców będzie Chuck Norris. Będzie on codziennie dawał graczom zadania do wykonania – łączna ich ilość to 32. Oczywiście za ich wykonanie możecie zyskać mnóstwo nagród.

Chuck Norris, ambasador World of Tanks, mówi:

Gracze mówią, że musiałem być w przeciwnej drużynie jeśli przegrywają… i prawdopodobnie mają rację! Wiecie, gdy stawka jest wysoka, kiedy sytuacja robi się krytyczna, ja nigdy się nie cofam przez wyzwaniem. Mam nadzieję, że moi koledzy czołgiści sprawią, że będę dumny i podejmą wyzwanie Chucka!

Czytaj też: My tak czekamy na Elden Ring, a tymczasem gra jest już prawie gotowa
Czytaj też: The Division 2 na PS5 w takiej jakości, że nie uwierzę jak nie zobaczę
Czytaj też: Demon’s Souls Remake było kiedyś wypełnione kaczkami do kąpieli

Miasteczko będziecie mogli ozdabiać korzystając z 4 różnych kolekcji ozdób. Będzie też wiele ciekawych rzeczy do odnalezienia, np: pianista grający utwory świąteczne mieszkańcom czy gigantyczna choinka. W grze pojawią się też śnieżynki, które będą dawały specjalne nagrody.

Max Chuvalow, globalny dyrektor wydawniczy w World of Tanks, dodaje:

2020 zbliża się do końca i chcieliśmy dać naszej społeczności coś, co zapamiętają na długo. Świąteczne operacje to największe wydarzenie w grze i najlepsze pożegnanie tego roku. Mamy nadzieję, że każdy poczuje świątecznego ducha!

Każdy gracz dostanie też czołg – zupełnie nowy, niemiecki niszczyciel IV poziomu Pz.Sfl. IC z mechanizmem ładowania automatycznego. Aby odebrać ten pojazd wystarczy zalogować się do World of Tanks na PC po 9 grudnia.