Reklama

W aplikacji Clubhouse pojawiła się możliwość wpłacania donacji

W aplikacji Clubhouse pojawiła się możliwość wpłacania donacji

Twórcy publikujące swoje swoje dzieła w aplikacji Cluhouse z pewnością ucieszą się z nowej funkcjonalności. Użytkownicy dostaną możliwość wpłacania donacji, a co najważniejsze – bez prowizji dla deweloperów.

Clubhouse z systemem donacji

Wprowadzenie w aplikacji opcji wpłacania pieniędzy ulubionemu twórcy z pewnością wpłynie na wzrost liczby twórców korzystających z Clubhouse. Fani będą mogli okazać wsparcie i wdzięczność za ich pracę. Najważniejszy jest jednak fakt, że pełna kwota donacji będzie wpływała na konto twórców, bez żadnej prowizji dla serwisu.

Czytaj też: 43 świetne okazje z okazji festiwalu fanów Xiaomi

Płatności można wykonywać od dzisiaj, jednak nie wszyscy użytkownicy dostali już taką możliwość, bo na początku opcja trafia do małej grupy w ramach testów. Ich opinie posłużą do ulepszenia funkcji, a pozytywna reakcja doprowadzi do udostępnienia systemu donacji globalnie.

Sam sposób wpłacania pieniędzy będzie prosty. Wystarczy, że wejdziemy na profil twórcy i wybierzemy opcję „Send Money”, a potem wpiszemy kwotę i oczywiście podamy dane karty, z której chcemy zapłacić. Jedyny wymóg – twórca musi mieć włączoną opcję przyjmowania wpłat.