WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

CM310 to nowa myszka dla graczy od Cooler Mastera

Cooler Master zaprezentował właśnie nowy model myszki, który ma stanąć do walki o miano jednej z najlepszych w swojej kategorii cenowej. CM310 to mysz symetryczna, która sprawdzi się u graczy lewo i prawo ręcznych.

Jest ona także dobrze wyważona – waga wynosi 100 g, więc jest dosyć lekka. Maksymalne DPI wynosi 10 000, co sprawia, że z pewnością będzie odpowiednio czuła. To, co ją wyróżnia na tle konkurencji, to wielobarwne podświetlenie LED. Użytkownik ma do dyspozycji pięć trybów podświetlenia, więc można wybrać coś dla siebie. Producent zwraca też uwagę na bardzo dobrej jakości sensor. Bryant Nguyen, szef działy peryferiów w Cooler Master, mówi:

Stworzyliśmy nową mysz dla graczy szukających wygodnej, dostosowanej do obsługi prawą i lewą dłonią myszy z podświetleniem RGB, która przy tym nie powala ceną. Z otaczającym ją podświetleniem i sensorem o rozdzielczości 10 000 DPI zarówno możliwości, jak i wygląd stają się zaletami urządzenia.

CM310 kosztować będzie ok. 140 zł. Jest to więc ciekawa konkurencja dla tańszych myszek. Mam nadzieję, że uda się ją załatwić do testów i wtedy będziemy mogli powiedzieć Wam więcej na jej temat.

Źródło: Materiały prasowe