Reklama
aplikuj.pl

Honor prezentuje nową opaskę. Co ma do zaoferowana Honor Band 7?

Oficjalnie już od dwóch lat Honor nie ma nic wspólnego z Huawei. Choć czy aby na pewno? Patrząc na najnowszą opaskę sportową Honor Band 7 trudno nie zauważyć podobieństw do modelu Band 7 od Huawei.

Honor Band 7 debiutuje. Przyjrzyjmy się bliżej tej nowości

Urządzenie wyposażono w 1,47-calowy ekran AMOLED, który przed uszkodzeniami chroniony jest przez zakrzywione szkło 2,5D. Z racji, że jest to opaska sportowa, producent nie zapomniał o zaoferowaniu aż 96 trybów sportowych. Nie zabrakło też funkcji zdrowotnych, takich jak SpO2 i czujnik tętna. Może też służyć jako urządzenie do pomiaru jakości snu. By pomóc w dbaniu o zdrowie i kondycję, aplikacja Honor Sports wykorzystuje sztuczną inteligencję do dokonywania analizy wyników, a nawet samopoczucia.

Inne funkcje Band 7 obejmują płatności zbliżeniowe, sterowanie aparatem czy odtwarzanie muzyki, dzięki łączności Bluetooth 6.2. Do tego warto wspomnieć, że smartband ma zapewnić nawet 14 dni pracy na jednym ładowaniu, choć przy intensywnym użytkowaniu ten czas ma wynosić do 10 dni.

Honor zadbał jednak, by nowa opaska odróżniała się od modelu Huawei oferując kilka wariantów kolorystycznych – czarny i różowy – oraz wersję z szarym korpusem i paskiem w kolorze kremowym i zielonym.

Urządzenie zostało wycenione na 249 juanów (ok. 150 zł), jednak w trwającej do 6 stycznia przedsprzedaży można je kupić za 199 juanów (ok. 125 zł).