Reklama
aplikuj.pl

Nie potrzebujesz iść do pralni, by odświeżyć swoją elegancką odzież. Wystarczy pralka Haier I-PRO 7

Nie potrzebujesz iść do pralni, by odświeżyć swoją elegancką odzież. Wystarczy pralka Haier I-PRO 7

Firma Haier swoimi produktami pokazuje, że sprzed gospodarstwa domowego wcale nie musi być nudny, a na dodatek może być wręcz naszpikowany nowoczesnymi technolgiami, dzięki czemu jest w stanie wyręczyć lub chociaż wspomóc nas w wielu codziennych obowiązkach. Świetnym tego przykładem jest pralka Haier I-PRO 7.

Pralka Haier I-PRO 7 – co w niej takiego niezwykłego?

Coraz częściej sięgamy po dobre jakościowo ubrania. Te, choć często kosztują dużo więcej, są poniekąd inwestycją na lata — zamiast co kilka miesięcy kupować nowe dżinsy, zapłacimy więcej za parę, którą będziemy nosić pięć lat. To tylko przykład, ale chyba wiecie, o co nam chodzi. Dotyczy to także ubrań pokroju garniturów czy garsonek, których może nie zakładamy codziennie, ale warto takie rzeczy w szafie mieć. Tu jednak może pojawić się problem związany z pielęgnacją, bo tego typu ubrań nie wypierzemy w zwykłej pralce, bo może się to skończyć utratą jakości, a nawet zniszczeniem. Co więc pozostaje? Wizyta w pralni albo… no właśnie, Haier ma dla nas inne rozwiązanie — pralkę Haier I-PRO 7.

Jest to urządzenie, którego zadaniem jest zapewnienie jak najlepszej pielęgnacji naszych ubrań i zachowanie ich jakości, niezależnie od tego, jak wiele razy będziemy je prać. Dzięki strukturze bębna Pillow Drum, imitującej kształt maleńkich poduszek, pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni sprawiając, że materiały zachowują swoją pierwotną jakość na dłużej. Na pokąłdzie pralki znalazło się wiele programów, które zaprojektowano z myślą o różnorodnych tkaninach i rodzajach ubrań. . Wszystkie cykle możesz dostosować do twoich potrzeb za pomocą funkcji i-Time, która pozwala precyzyjnie ustawić czas jego trwania. Dzięki trzem poziomom intensywności prania możesz skrócić lub wydłużyć czas potrzebny na zakończenie cyklu, nawet podczas pracy urządzenia.

Dzięki funkcji Refresh w bardzo skuteczny sposób odświeżysz odzież wykorzystując technologię mikropary, która usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie redukując zagniecenia, w zaledwie 20 minut. W dodatku urządzenie nie potrzebuje do tego użycia detergentów. Są programy dla odzieży zimowej, a także takiej, która wymaga specjalnej dezynfekcji. Warto też wspomnieć o funkcji Smart Dual Spray, która odpowiada za automatyczne czyszczenie bębna i kołnierza po każdym wykonanym praniu. Takie rozwiązanie zapewnia zarówno w pełni higieniczne użytkowanie, jak i znacząco zwiększa trwałość pralki.

Pralka Haier I-PRO 7 cechuje się wytrzymałością i wygodą użytkowania. Zadbano też o mniejsze zużycie wody i energii, nawet wtedy, gdy bęben nie jest w pełni załadowany. Haier podkreśla również, że:

Silnik indukcyjny Direct Motion na który producent daje 15 lat gwarancji, został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o długoletniej, bezawaryjnej pracy. Bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna znacznie zmniejsza hałas, wibracje, zużycie energii i wody, przy jednoczesnym zwiększeniu trwałości. Dzięki precyzyjnej kontroli ruchów jest w stanie symulować nawet najdelikatniejsze pranie ręczne.