Reklama
aplikuj.pl

Co robić z dzieckiem w ciepły weekend? Sprawdź najlepsze rozrywki niedaleko Warszawy!

Aquapark Fala w Łodzi

To już weekend, a Ty wciąż nie masz planów? Spokojnie, wystarczy przyjrzeć się ofercie miejsc przygotowanych dla dzieci i ich rodziców, by szybko przyszykować się na ekstremalnie ciekawy weekend. Jeśli nie masz pomysłu na to, jak atrakcyjnie spędzić czas z dziećmi, a jednocześnie chcesz sprawić im mnóstwo radości to ten poradnik przyjdzie Ci na pomoc. Fachowe wsparcie i gotowe propozycje miejsc do zabaw z dziećmi? Sprawdź je już dziś!

Warszawa to istne centrum rozrywki dla osób w różnym wieku, a przede wszystkim także dla rodzin z dziećmi. Mieszkając w dużym mieście mamy jednak, przynajmniej od czasu do czasu, ochotę wyskoczyć gdzieś poza stolicę. Jeśli brakuje Ci pomysłów na to, jak oryginalnie spędzić czas, a w dodatku chcesz zaplanować go w trosce o wszystkich członków rodziny to koniecznie zajrzyj do tego przewodnika. Przygotowaliśmy w nim najlepsze pomysły na zabawę dla całej rodziny, a także listę miejsc, które będą odskocznią od rzeczywistości. Sprawdź, jak możesz odpocząć poza miastem.

Dziki Zachód całkiem blisko od Warszawy

Jeśli jesteście fanami klimatu związanego z dzikim zachodem, a do tego lubicie postrzelać to jedną z ciekawych form wyjazdu i rozrywki będą odwiedziny w Wild West City Runów. To miejsce niezwykle klimatyczne, ciekawe, a co ważne także łączące dobrą zabawę z rekreacją.

Wild West City Runów oferuje ćwiczenia strzelania z wiatrówki, czy dużego łuku. Zaś na specjalnie przygotowanym stanowisku dla kowala można wbijać gwoździe. Atrakcją będzie także przejażdżka konna, czy płukanie złota. Atrakcyjny krajobraz, jak również architektura wykonana niemal z perfekcyjnym odwzorowaniem klimatu dzikiego zachodu spodobają się każdemu dziecku, jak i jego opiekunowi. Ciepły dzień na wycieczce w prawdziwie dzikim zachodzie? To będzie weekendowa przygoda dla wszystkich!

A może do Zoo? Czyli odwiedziny w Safari Borysew w Poddębicach

Każde dziecko lubi zwierzęta, a jeśli może przyjrzeć się im z bliska to prawie pewne, że będzie niemal tryskało dobrym humorem. Dlatego, jeśli i Ty masz w domu fana zwierzęcych klimatów to koniecznie zabierz swojego milusińskiego do Zoo Safari Borysew w Poddębicach. Powierzchnia Zoo obejmuje aż 27 hektarów, wśród których napotkacie na bawoły indyjskie, białe lwy, czy wilki, jak również psy dingo. Atrakcji będzie tutaj całe mnóstwo, a dzieci nie będą chciały wracać do domu. Ciepły dzień w Zoo w otoczeniu zwierząt, pysznego jedzenia i rówieśników? Pewnie, że tak!

Wodny tor przeszkód Summer Playground – atrakcja dla dorosłych i dla młodszych!

Jeśli rodzinne wycieczki kojarzą Wam się przede wszystkim z aktywnością to koniecznie weźcie pod uwagę atrakcję, jaką jest tor przeszkód dla dzieci przygotowany w Summer Playground. To miejsce przygotowane zostało dla całej rodziny, a radość przyniesie zarówno tym młodszym, jak i starszym.

Na specjalnie przygotowanym torze w wodzie można sprawdzić swoich umiejętności, pokonać bariery i co ważne spędzić czas z dzieckiem w prawdziwie sielskiej atmosferze. Wszystko pod okiem wyszkolonych ratowników i ratowniczek, jak również w otoczeniu czystej plaży, jak również pięknej natury. W Summer Playground z powodzeniem można spędzić cały dzień doładowując swoje baterie.

Wybierz się tam w najbliższy ciepły weekend, by zaczerpnąć jak najwięcej słońca!

Jak zabawa to tylko na świeżym powietrzu, czyli największy na Mazowszu Park Rozrywki Julinek!

Jeśli lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, a przy tym naprawdę dobrze się bawić to koniecznie weźcie pod uwagę wypad do ogromnego Parku Rozrywki Julinek na Mazowszu. Znajdziemy tutaj ogromny park linowy, który przez wielu określany jest mianem podniebnego cyrku. Dla Ciebie i dzieci oznacza to mniej więcej tyle, że kilka godzin zabawy w tym miejscu może okazać się zbyt krótkim czasem. Zabawę można bowiem kontynuować również na placu zabaw z przygotowanym, świeżym piaskiem, jak również na boisku przygotowanym do minigolfa. Wiele osób korzystając z uroków tego miejsca i przepięknej przyrody korzysta tu także z możliwości zorganizowania wycieczki rowerowej do pobliskiego Kampinoskiego Parku Narodowego.

Szukasz atrakcji na najbliższy słoneczny weekend? Wybierz się do parku linowego i sięgnij nieba!

Coś dla fanów wodnego szaleństwa, czyli Aquapark Fala w Łodzi!

Lubisz pływać, a atrakcja tego typu wręcz dodaje Ci skrzydeł? Poszukaj parków wodnych położonych niedaleko Warszawy. A jeśli brakuje Ci czasu to mamy podpowiedź. Zajrzyj do Aquaparku Fala w Łodzi, w którym woda jest ozonowana, a całe miejsce podzielone na wygodne strefy. Podczas wspólnego wypoczynku z rodziną będzie można skorzystać z basenu solankowego, sauny fińskiej, parowej, jak również z mostu linowego, groty, bądź jacuzzi.

Niemałą atrakcją będzie również brodzik dla dzieci, w którym świetną zabawą będą oczarowani najmłodsi.

Już wiesz, jak zaplanować sobie kolejny wolny i słoneczny weekend? Niech to będzie świetny czas spędzony w miłym nastroju i z rodziną. Zajrzyj jeszcze raz do listy naszych atrakcji i dopasuj idealną dla siebie, by przez cały dzień bawić się we wspaniałym nastroju.

Artykuł partnera.