WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Co robimy w ukryciu- zobacz nowy zwiastun 2. sezonu

Co robimy w ukryciu- zobacz nowy zwiastun 2. sezonu

Pojawił się nowy zwiastun drugiego sezonu serialu Co robimy w ukryciu. Zobaczcie czego spodziewać się spodziewać i kto powróci w nowych odcinkach.

CZYTAJ TEŻ: Orange VOD umili siedzenie w domu – lista filmów za złotówkę

2. sezon komediowego serialu Co robimy w ukryciu pojawi się na platformie HBO GO prawdopodobnie 16 kwietnia, gdyż dzień wcześniej zadebiutuje na na FX. Twórcami serialu są Taika Waititi i Jermaine Clement. Akcja skupia się na grupie dokumentalistów którzy pokazują życie mieszkających razem wampirów. Kamera podąży śladem trójki nowojorskich wampirów mieszkających ze sobą. Samozwańczym przywódcą tej małej społeczności jest Nandor The Relentless, świetny wojownik i zdobywca Imperium Osmańskiego. Prócz niego zobaczymy brytyjskiego wampira Laszlo i uwodzicielską wampirzycę Nadję. W domu wampirów zamieszkuje również Guillermo, dzienny opiekun nieśmiertelnych, który w zamian za służbę, chce zostać wampirem. W nowym sezonie prócz znanych już krwiopijców zobaczymy też duchy i wiedźmy.

Zobaczcie zwiastun

W obsadzie powrócą: Harvey Guillen, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Matt Berry. A według ostatnich informacji w nowym sezonie pojawi się również Mark Hamill.