Oppo niedawno wprowadziło na rynek nową serię smartfonów Reno. W przeciwieństwie do Realme marka będzie oferowała flagowe urządzenia w przystępnych cenach. Właśnie wiceprezes firmy, Brian Shen, pokazał kilka zdjęć wykonanych nowym telefonem.

Celem pokazania zdjęć było zademonstrowanie działania 48 MP aparatu oraz 10x zoomu. To właśnie te dwie cechy będą jednymi z najważniejszych dla Oppo Reno. Zdjęcia zostały zmniejszone do rozdzielczości 1080p co nie pokazuje niestety pełni potencjału aparatów.

W sieci pojawiło się także więcej informacji dotyczących specyfikacji Oppo Reno. Smartfon będzie posiadał baterię o pojemności 4065 mAh, która będzie obsługiwała szybkie ładowanie 50W Super VOOC 4.0.

Czytaj też: Jak szybko może pobierać dane Galaxy S10 5G?

W środku znajdzie się Snapdragon 855 połączony z 256 GB pamięci wewnętrznej oraz 8 GB, 10 GB lub 12 GB pamięci RAM. Oppo Reno powinien być także dostępny w wariancie z modemem 5G Snapdragon X50 oraz zwiększoną do 5000 mAh pojemnością baterii. Na rynek może także trafić wersja Lamborghini z 512 GB pamięci wewnętrznej.

Ekran AMOLED powinien działać z rozdzielczością 1080p+ oraz wspierać HDR10+. Pod nim producent może umieścić czytnik linii papilarnych. Cała specyfikacja jasno pokazuje, że będzie to prawdziwy flagowiec. A jak wyglądając ceny? Te zaczynają się od 745 dolarów za najsłabszą wersję i kończą na 1500 dolarów za model Lamborghini. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Czytaj też: Redmi Note 7 Pro z 18 miesięczną gwarancją

Źródło: Gizchina

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej