Reklama
aplikuj.pl

Co z serią Xiaomi 13S? Xiaomi znów miesza w ofercie

Xiaomi 13

W ubiegłym roku Xiaomi trochę zamieszało. Flagowa seria nie doczekała się modelu Ultra, bo ten został zaprezentowany w ramach podserii z dopiskiem S. Spodziewaliśmy się, że firma podobnie postąpi i tym razem, ale może się okazać, że modele Xiaomi 13S w ogóle nie powstaną.

Zdążyliśmy już przywyknąć do tego, że producenci smartfonów mocno mieszają w swoim portfolio i często nas zaskakują niespodziewanymi zmianami nazw lub innymi działaniami mającymi odświeżyć ofertę. W rezultacie często nie wiemy, czego powinniśmy się dalej spodziewać. Po ubiegłorocznej premierze podserii Xiaomi 12S oczekiwaliśmy jednak, że i w tym roku Xiaomi wprowadzi na rynek takie urządzenia w ramach linii Xiaomi 13S.

Tymczasem nowy przeciek wskazuje, że producent jednak nie zdecyduje się na taki ruch. Xiaomi 12S i 12S Pro przyniosły lekkie ulepszenia aparatów i nowsze chipsety, choć konstrukcja pozostała ta sama. Warto też dodać, że w ramach tej podserii pojawił się też model Ultra, więc podejrzewamy, że tym razem będzie to już Xiaomi 13 Ultra, bez żadnych dodatkowych literek.